volný čas

Jak název této kategorie napovídá, najdete zde vše, co se týká „volnočasových“ aktivit s koňmi – ať se již jedná o Hubertovy jízdy, jezdecké stezky, jezdecké dny, plesy a galavečery, agroturistiku, koňské tábory, netradiční disciplíny, literaturu, vaše příběhy či soutěže a ankety. Svoji samostatnou rubriku zde má i dětská příloha našeho časopisu – Koníček. Pokud máte informace, které zde nejsou uvedeny a mohly by zajímat i ostatní čtenáře našeho serveru, neváhejte nás kontaktovat na e-mailu: redakce@jezdectvi.cz. Rádi vaše příspěvky zpracujeme a zveřejníme.

<<<123456>>>
Archiv Jezdectví aktualizován

Opět jsme doplnili elektronický archiv našeho časopisu. Nově si tak můžete prohlédnout vybrané články z listopadového čísla loňského roku, řádkovou inzerci z lednového čísla a navíc i titulní stránky prvních dvou ročníků předchůdce Jezdectví z let 1953 a 1954. Vzhledem k tomu, že první rok vyšlo celkem 16 čísel Výkonnostných skúšek a chovu koní, budeme muset technicky dořešit, aby se tam vešly všechny (zatím jich tam je jen dvanáct). Naopak u druhého ročníku se nám doposud nepodařilo dopátrat čísel 1, 2, 9 – 12. Pokud někdo o nich víte, dejte nám vědět – děkujeme!

Kategorie: volný čas
Rubrika: literatura
/ 14.1.2007 3:23:11
Výsledky ankety o Nej... titul roku 2006

Přesně 62 odpovědí dorazilo do naší e-mailové ankety o Nej... titul roku 2006. Mnohokrát vám děkujeme nejen za ně, ale také za další náměty a připomínky, které jste neváhali do zprávy připsat. Moc si toho ceníme! Jak jsme slíbili, tak plníme - tři účastníky ankety oceníme ještě před Vánocemi dárkem. Ledvinku Jezdectví od nás získávají: Eva Vaňková z Ratibořských Hor, Iva Machovcová z Lednice a Rudolf Kosta z Teplic. Gratulujeme! Zajímají vás výsledky ankety? Tak vězte, že se vám nejvíce líbila shodně titulní strana z července a prosince, naopak nejméně vás zaujala obálka lednová a březnová. Všechny titulky si však našly své zastánce i odpůrce, což jen dokládá, že skladba našich čtenářů je opravdu různorodá.

Kategorie: volný čas
Rubrika: literatura
/ 20.12.2006 0:00:00

Přemýšlíte stále nad tím, co koupit jako dárek pod stromeček? Co se týče mne osobně, tak knihou u mne nikdo neudělá chybu. Protože se mi nedávno sešlo několik nových i novějších titulů, ráda bych vám je v této vánoční době trochu přiblížila. Možná, že vás některý titul inspiruje. Pěkné počteníčko.

Autor: Lenx
Kategorie: volný čas
Rubrika: literatura
/ 16.12.2006 9:42:49
Archiv Jezdectví doplněn

Do našeho elektronického archivu Jezdectví jsme doplnili v čísle 12/2006 řádkovou inzerci a v čísle 10/2006 vybrané odborné články.

Kategorie: volný čas
Rubrika: literatura
/ 15.12.2006 1:21:12
Akce: 2 čísla Jezdectví zdarma – startujeme!

Právě odstartovala akce, která se jen tak nebude opakovat! Časopis Jezdectví počátkem příštího roku zahajuje 55. ročník své existence a proto jsme pro vás připravili speciální nabídku – předplatné na rok 2007 jen za 550 korun! Dostanete tak nikoliv jedno, ale dvě čísla zdarma (tj. průměrně 45,80 Kč/ks). Navíc prvních 55 předplatitelů od nás získá zdarma jako bonus stolní kalendář plemenných hřebců 2007 (do vyčerpání zásob), popř. ledvinku Jezdectví. Ale pozor, máte na to pouze 550 hodin (akce platí od 1. do 23. prosince). Tak neváhejte a klikněte si pro závaznou objednávku!

Kategorie: volný čas
Rubrika: literatura
/ 1.12.2006 0:00:00
Jezdectví: ceník a harmonogram výroby 2007

Upozorňujeme všechny zájemce o reklamu v časopisu Jezdectví, že v příslušných sekcích je již k nahlédnutí ceník inzerce a harmonogram výroby 2007. Uzávěrka objednávek pro lednové číslo je 4. prosince. Těšíme se na spolupráci i v příštím roce!

Kategorie: volný čas
Rubrika: literatura
/ 30.11.2006 6:07:10
Jezdectví: Nej... titul roku 2006

V našem elektronickém archivu se již nashromáždily všechny titulní stránky letošních čísel Jezdectví a proto jsme se rozhodli vyhlásit anketu o nejkrásnější titul roku. Současně by nás zajímalo, který titul se vám líbil ze všeho nejméně. Výsledky této ankety jsou pro nás velmi důležité, abychom se mohli inspirovat pro výběr titulních stránek v příštím roce. Nahlédněte tedy a napište nám svůj názor na uvedený odkaz do 15. prosince, tři z vás odměníme před Vánocemi pěkným dárkem.

Kategorie: volný čas
Rubrika: literatura
/ 30.11.2006 0:00:00
Vánoce s Jezdectvím budou levnější!

Ano, v prosincovém Jezdectví, které bude na pultech prodejen tisku od 30. listopadu, najdete kromě spousty zajímavých článků také dvě speciální nabídky, díky nimž můžete před Vánocemi ušetřit nemalé množství peněz. Nevěříte? Přesvědčte se sami!

Kategorie: volný čas
Rubrika: literatura
/ 27.11.2006 11:54:59

Mark Rashid je uznávaným trenérem koní, známým svou schopností vidět věci z pohledu tohoto ušlechtilého zvířete. Umí řešit problémy obtížně zvládatelných jedinců a přednost dává spíše komunikaci než hrubé síle. Jeho zásadou je vždy pracovat s koněm a nikdy proti němu, a vycházet z toho, co se nám kůň snaží říct. Jeho metody práce jsou populární po celém světě a právě proto věří český vydavatel jeho knihy, Koně nikdy nelžou, že jeho myšlenky zaujmou i vnímavé české čtenáře. Pouze na Equichannelu si dnes můžete přečíst bližší údaje, ale i ukázku z knihy.

Kategorie: volný čas
Rubrika: literatura
/ 30.10.2006 8:15:00
Nová služba řádkovým inzerentům v Jezdectví

Náš nový archiv časopisu Jezdectví, který postupně plníme titulními stranami a obsahy všech ročníků umožňuje novou službu našim (prozatím jen řádkovým) inzerentům. A to takovou, že zhruba po jednom až dvou týdnech prodeje časopisu se objeví v elektronické verzi řádková inzerce. Otvírá se tak možnost dalším potencionálním zájemcům, kteří neměli doposud čas, zajít si pro svůj aktuální výtisk Jezdectví. Věříme, že tak učiní dodatečně :o) Po delším časovém období doplníme do e-archivu i vybrané články (tam ovšem bude z pochopitelných důvodů časový odstup výrazně vyšší). Řádkový inzerát do dalšího čísla Jezdectví (11/2006) můžete podat třeba hned, a to formou vyplnění jednoduchého formuláře. Ať vám slouží!

Kategorie: volný čas
Rubrika: literatura
/ 5.10.2006 0:18:51
Říjnové Jezdectví v prodeji již dnes!

Již od dnešního dne najdete ve všech kvalitních prodejnách tiskovin a na vybraných poštách říjnové číslo časopisu Jezdectví.

Kategorie: volný čas
Rubrika: literatura
/ 27.9.2006 0:07:38
Poděkování redakce

Redakce časopisu Jezdectví by tímto chtěla veřejně poděkovat pánům Zdeňkovi Rajmontovi a Jiřímu Kopicovi (mezi jezdeckou veřejností známého jako GUT GUT) za to, že reagovali na naši výzvu zde na internetu a pomohli nám zkompletovat archiv Jezdectví až do roku 1955. Nyní nás čeká nelehký úkol, zpracovávat tato čísla do elektronické podoby a postupně je uveřejňovat na web. Není to práce na pár dní, ale výsledky se dostavují průběžně. Pokud by někdo z čtenářů vlastnil zbylé dva ročníky (1953 a 1954) časopisu Chov koní a výkonnostné skúšky (později Chov koní a jazdecký šport), jehož následníkem je náš časopis, a byl by ochoten je přenechat za adekvátní odměnu, byli bychom vděčni. Děkujeme za spolupráci!

Kategorie: volný čas
Rubrika: literatura
/ 22.9.2006 12:13:47
Říjnové Jezdectví již 27. září!

Nové číslo časopisu Jezdectví vychází díky státnímu svátku již ve středu 27. září. I tentokrát bude doslova protkané zajímavými články. Kromě druhé části exkluzivních reportáží ze Světových jezdeckých her se sportovci mohou těšit na podrobné referáty z CSIO Poděbrady, z ME ve vytrvalosti či z finále KMK. Nesportovně zaměřené čtenáře jistě zaujmou zahraniční reportáže Magdalény Strakové s názvem „Clydesdale: Dobromyslný obr ze Skotska“ a Věry Markové „Fríská svatba - živá tradice Holandska“. Z domácího prostředí si nenechte uniknout články s množstvím fotografií z obou koňských výstav v Pardubicích a Lysé. Další skvělý článek připravila Simona Stejskalová, jmenuje se „Anestezie - Otázka života a smrti koňského pacienta“. To je však pouhý zlomek toho, co v nejnovějším čísle najdete. Ani tentokrát nechybí kupón, ušetříte s ním 20 % při účasti na parforsních honech. Skvělou akci jsme připravili také pro nové předplatitele...

Kategorie: volný čas
Rubrika: literatura
/ 21.9.2006 8:05:46
Starší čísla časopisu Jezdectví

Ač jsou to již čtyři roky od katastrofálních povodní, které postihly i naši redakci a zničily podstatnou část archivu, teprve nyní, při spouštění elektronického archivu Jezdectví, se dostáváme ke kompletaci starších čísel. Obracíme se proto na vás, naše věrné a dlouholeté čtenáře s prosbou, zda byste nám pomohli sestavit kompletní archiv našeho časopisu. Ten bychom rádi postupně zpřístupnili všem zájemcům na internetu. Ročníky, které nám chybí, jsou tyto: všechny starší než rok 1980, dále 1983, 1986, 1989 a 1990. Upřednostňujeme kompletní a již svázané ročníky, za něž rádi poskytneme adekvátní odměnu. V současné době má elektronický archiv Jezdectví doplněné obsahy čísel až do roku 1995.

Kategorie: volný čas
Rubrika: literatura
/ 6.9.2006 0:00:00

Po téměř dvou letech čekání a příprav spatřila tento měsíc světlo světa další publikace ediční řady "Kůň v životě člověka" - Hipoterapie - léčba pomocí koně. Jedná se o doplněné, rozšířené a podstatně přepracované vydání úspěšné slovenské příručky, která je určena všem zájemcům o tento druh práce s koněm. Jako vždy vám přinášíme informace o tomto, v řadě již osmém, tiulu spolu s ukázkou knihy. Pokud jste na ni jako my čekali, informace k objednání najdete na konci článku.

Kategorie: volný čas
Rubrika: literatura
/ 29.9.2005 0:00:00
<<<123456>>>
Aktuální číslo
Obsah čísla 7/2020