volný čas

Jak název této kategorie napovídá, najdete zde vše, co se týká „volnočasových“ aktivit s koňmi – ať se již jedná o Hubertovy jízdy, jezdecké stezky, jezdecké dny, plesy a galavečery, agroturistiku, koňské tábory, netradiční disciplíny, literaturu, vaše příběhy či soutěže a ankety. Svoji samostatnou rubriku zde má i dětská příloha našeho časopisu – Koníček. Pokud máte informace, které zde nejsou uvedeny a mohly by zajímat i ostatní čtenáře našeho serveru, neváhejte nás kontaktovat na e-mailu: redakce@jezdectvi.cz. Rádi vaše příspěvky zpracujeme a zveřejníme.

<<<123456>>>
Kategorie: volný čas
Rubrika: literatura
/ 24.12.2017 10:15:00

Změna je život, a proto ve středu 30. dubna najdete na stáncích květnové číslo s bílým logem Jezdectví. Titulka ve svěžích zeleno-růžovo-bílých barvách napovídá, jakým směrem se bude ubírat obsah časopisu. Růžová? Symbol lásky a náklonnosti v srdeční úrovni - jak jinak, vždyť milujeme koně a nestydíme se o tom mluvit. Světlezelená? Symbol přirozena, ticha a přírody - jak jinak, koně jsou návratem k přírodě. Bílá? Symbol osvobození a nových začátků. Pojďte se začíst, třeba i poprvé, do našich stránek!

Kategorie: volný čas
Rubrika: literatura
/ 29.4.2014 17:00:06
Kategorie: volný čas
Rubrika: literatura
/ 8.2.2014 6:00:00
Kategorie: volný čas
Rubrika: literatura
/ 1.2.2014 7:20:38
Předplatitelé mají dárek a mohou soutěžit

V červnovém Jezdectví si předplatitelé časopisu Jezdectví přijdou na své - nejenom že mají vložený oboustranný plakát s fotografiemi Christiane Slawik, ale mohou také soutěžit o zajímavou cenu. Výherce totiž obdrží od společnosti Irel celoroční kůru pro koně v podobě krmného doplňku Silyfeed A a ostropestřcového oleje. Další dárky v roce 2013 budou následovat - rozvrh hodin a samolepka. Informace o předplatném najdete zde.

Kategorie: volný čas
Rubrika: literatura
/ 16.6.2013 11:07:11
Červnové Jezdectví dnes na stáncích

Od dneška najdete na stáncích červnové číslo Jezdectví. Protože předplatitelé ho mají spolu s plakátem již od včerejška, správných odpovědí na soutěžní otázky již došlo několik, ale čas do uzávěrky soutěží ještě je! A čas na čtení určitě během nadcházejících dešťových dní nebude těžké vyšetřit. V novém čísle najdete kromě mnoha informací a zajímavostí třeba i letošní první pořadí DJ Stars 21 - žebříčku pro skokové jezdce do 21 let, pořadí jeho "dospělého bratra" Pavo Poháru Jezdectví, kde však přední příčky též okupují jezdci mladších ročníků. Ovšem nové Jezdectví není jen o lidech, ale hlavně o koních - dozvíte se další podrobnosti o vítězce VP Orphée des Blins, plemeni koní "jiných než plnokrevných" AQPS nebo Princovi. Že tuto českou filmovou hvězdu neznáte? A viděli jste Fišpánská jablíčka, Dynamit nebo O zvířatech a lidech? Tam všude hrál. A pohádka Čerte, drž se svého kopyta mu byla napsaná přímo na míru...

Kategorie: volný čas
Rubrika: literatura
/ 30.5.2013 12:00:27

Již tento čtvrtek, 30. května, budete moci zakoupit nové číslo Jezdectví! Najdete v něm mnoho novinek a zajímavostí z koňského světa. Pojďte se podívat, co všechno v červnovém čísle objevíte!

Kategorie: volný čas
Rubrika: literatura
/ 27.5.2013 15:00:00

Tentokrát trochu nezvykle v úterý, ale květnové Jezdectví je tady a vy se nyní pojďte podívat, jaké jarní kvítí jsme pro vás tentokrát posbírali – a že výběr je opravdu pestrý! :-)

Kategorie: volný čas
Rubrika: literatura
/ 29.4.2013 18:00:00

Již v tento čtvrtek, poslední únorový den, budete moci zakoupit na stánku nové číslo Jezdectví. Co jsme pro vás tentokrát připravili? Na sto stránkách najdete nepřeberné množství informací o výcviku, chovu, péči, ježdění a především o nich samotných – o koních. Pojďte nahlédnout do obsahu březnového čísla.

Kategorie: volný čas
Rubrika: literatura
/ 27.2.2013 8:00:06

Vánoce se blíží a předplatné časopisu Jezdectví je skvělý dárek pro každého milovníka koní. Obzvlášť když v roce 2013 čekají na všechny předplatitele krásné dárky v podobě samolepky, plakátu A2 či rozvrhu hodin. Noví předplatitelé, jež si objednají časopis na 2 roky, navíc získají stolní kalendář s fotografiemi od Christiane Slawik zcela zdarma.

Kategorie: volný čas
Rubrika: literatura
/ 17.11.2012 14:00:00

A život šel dál“, tak se jmenuje nová publikace Petra Feldsteina, zaznamenávající 21 tragických příběhů slavných českých a slovenských sportovců. Tři z nich se týkají slavných jezdců: Rudolfa Poplera, Vladimíra Hejmovského a Vlastimila Smolíka.

Autor: redakce Jezdectví, Ing. Jiří Křepelka
Kategorie: volný čas
Rubrika: literatura
/ 15.11.2012 14:10:00
<<<123456>>>
Aktuální číslo
Obsah čísla 7/2020