zajímavosti

V zajímavostech najdete širokou škálu informací o péči a výcviku, výstavách a show, veterině a zdraví, výživě, vybavení, hipoterapii, vzdělávání, historii, dále reportáže, pozvánky a tiskové zprávy. Pokud máte informace, které zde nejsou uvedeny a mohly by zajímat i ostatní čtenáře našeho serveru, neváhejte nás kontaktovat na e-mailu: redakce@jezdectvi.cz. Rádi vaše příspěvky zpracujeme a zveřejníme.

<<<1>>>

V červnovém Jezdectví vás MVDr. Dominika Švehlová v tématu měsíce upozorní na vše nebezpečné, s čím je třeba v létě kolem koní počítat. Jak koně vybavit, co všechno zařídit a na co si dát největší pozor? Které problémy vašemu koni léto přinese? Předejděte s Jezdectvím všem nepříjemnostem. Podobný námět mají také dva texty Ing. Markéty Vopičkové Jak na letní hmyz a Co proti hmyzu podniknout a co ne.

Kategorie: zajímavosti
Rubrika: péče a výcvik
/ 25.6.2011 8:00:52

Bohužel z Národního hřebčína Kladruby nad Labem dnes přišla informace, že přednáška Arthura Kottase-Heldenberga původně ohlášena na 11. září se ze zdravotních důvodů přesouvá na 17. listopadu 2010. Dobrou zprávou však je, že v listopadu by se měly konat minimálně dva termíny, přičemž jeden z nich by měl být určen i pro omezený počet účastníků s koňmi. Sledujte dále www.nhkladruby.cz.

Kategorie: zajímavosti
Rubrika: péče a výcvik
/ 2.9.2010 13:55:48
<<<1>>>
Aktuální číslo
Obsah čísla 7/2020