chov

Zajímá vás problematika chovu koní? Pak jste tady správně! Tato kategorie má základní rozdělení na následující rubriky: teplokrevníci, plnokrevníci, chladnokrevníci, netradiční plemena, chovatelské přehlídky a dny, chovatelské soutěže, hřebci – testace, svody klisen, výkonnostní zkoušky hřebců, výkonnostní zkoušky klisen, schůze chovatelských svazů, aukce a trhy koní. Pokud máte informace, které zde nejsou uvedeny a mohly by zajímat i ostatní čtenáře našeho serveru, neváhejte nás kontaktovat na e-mailu: redakce@jezdectvi.cz. Rádi vaše příspěvky zpracujeme a zveřejníme.

<<<1>>>
Autor: Tisková informace, MVDr. Vít Holý
Kategorie: chov
/ 10.10.2017 10:30:00

Ve dnech 17.-18. 9. pořádal Národní hřebčín Kladruby nad Labem, s. p. o. v hřebčíně Slatiňany Výkonnostní zkoušky starokladrubských klisen. Zkoušky zahájila v pondělí v 9:30 hodin ředitelka Ing. Simona Voňková po té, co přijala hlášení vedoucího střediska výcviku pana Oldřicha Sojky. Před zkušební komisí, která se skládala z předsedy pana Ing. Karla Regnera a členů Ing. Jana Kaplana a pí. Zdeny Dykové.

Kategorie: chov
/ 1.10.2012 9:00:00

Začalo období výkonnostních zkoušek tříletých teplokrevných klisen a na stránkách Svazu chovatelů českého teplokrevníka se objevil seznam komisí na jednotlivých zkouškách. Najdete ho na schct.cz nebo uvnitř článku.

Kategorie: chov
/ 26.7.2012 9:00:00

Na webových stránkách Svazu chovatelů slovenského teplokrevníka můžete nahlédnout do článku o průběhu výkonnostních zkoušek klisen tohoto plemene v uplynulém roce. Informace jsou navíc doplněny bohatou fotogalerií a kompletním seznamem klisen, jež se zkoušek zúčastnily.

Kategorie: chov
/ 27.1.2012 15:02:37
Zkoušky výkonnosti klisen v Kuníně zrušeny

SCHČTDle informací ze Svazu chovatelů českého teplokrevníka jsou zrušeny zkoušky výkonnosti klisen v Kuníně (severní Morava) původně plánované na středu 8. června. Důvodem zrušení je malý počet přihlášených klisen. Svod klisen probíhá dle kalendáře, tedy 8. června.

Kategorie: chov
/ 6.6.2011 21:05:25

(Aktualizováno 3. 9. 14.00 hod. - doplnili jsme fotogalerii) Druhý termín zkoušek výkonnosti tříletých teplokrevných klisen pořádal Svaz chovatelů koní západní Čechy ve středu 2. září. Místem konání se stal jezdecký areál ing. Petra Dajbycha v Trnové-Vískách, nacházející se v okrese Plzeň-sever. Komise pracovala stejně jako u prvního termínu na Štekrově mlýně ve složení: Ing. Jan Šíma, Ing. Miloslav Mentlík a Eva Hlaváčková. Ke zkouškám majitelé připravily devět klisen. Více podrobností přináší Martina Kůstková.

Autor: redakce Jezdectví, Martina Kůstková
Kategorie: chov
/ 3.9.2009 2:00:00
<<<1>>>
Aktuální číslo
Obsah čísla 7/2020