Medailon uživatele

Přezdívka: Misa Kecka
Ulice:
Město: Brno
Telefon:
Email: mzachova@volny.cz
WWW:
Messenger:

Články uživatele: zobrazit vše

WRC ČR a sekce WRC LOVECKÁ CHATA Horka nad Moravou srdečně zvou jezdce i diváky na Mistrovství České republiky WRC mládeže 2008. Letošní MČR bude vrcholným podnikem sezony pro mladé jezdce do 18 let. Uskuteční se 30.-31.srpna v areálu Lovecké chaty v Horce nad Moravou, nedaleko Olomouce. Před samotnou akcí se 28.8. bude konat Hanácký pohár, poslední kvalifikační závod na MČR. Další info a propozice v článku.
Kategorie : western
S Honzou Bláhou na Jižní Moravě

Na rozdíl od loňského roku se letos známý horseman Honza Bláha více věnuje účinkování na show a veletrzích (viz Equitana), než turné po seminářích. Přes jeho časovou vytíženost však našel volný termín a ve dnech 30.4. a 1.5. bude mít jediný kurz na Jižní Moravě, zaměřený na  základy komunikace ze sedla. Místem konání je hala Hostěrádky-Rešov, 15 km od Brna. Zájemci sledujte www.juju.cz, www.honzablaha.cz nebo pište na miska.zachova@seznam.cz.

Kategorie : volný čas
Mimořádně nabitý westernový víkend

V sobotu 2.9. se konají hned dvě akce pro milovníky koní – na ranči Tondy Sekaniny v Hostěrádkách u Brna jde o westernovou show a juju závody pro začínající jezdce, na ranči černá Voda v Jeseníkách zase o westernové závody WRC B s mimořádně vypsanými disciplínami s dobytkem, jako je cutting či tema penning. Více informací o nich najdete na www.wrc.cz nebo www.juju.cz.
Ovšem bezesporu největší událostí tohoto týdne – respektive pátku 1.9. a neděle 3.9. – je reining na Světových jezdeckých hrách v Aachenu. Na místě je právě fotograf Jirka Zach s českou ekipou, která se připravuje na svůj zatím nejdůležitější závod. Na kolbišti uvidíme Iku Machalíkovou, Kláru Šalkovou, Lukáše Bručka a Lukáše Jiráka. Čekejte na horké zprávy z WEG.

Kategorie : western
Aktuální číslo
Obsah čísla 5/2020