Medailon uživatele

Jméno a příjmění: Tereza Šrámková
Ulice:
Město: Poděbrady
Telefon:
Email: sramkova.terka@gmail.com
WWW:
Messenger:

Články uživatele: zobrazit vše

Jezdecká středa na Eurosportu

Dnes se díky televizní stanici Eurosport opět přeneseme za špičkovým parkurovým sportem, a to v 19:50 na Rolex Grandslam v Ženevě a také ve 20:50 je možné zhlédnout souhrn sezony seriálu Global Champions. Poté ve 21:50 bude následovat Magazín Riders Club.

Kategorie : sport
Rubrika: ostatní

Arota si jistě pamatujete jako věrného spolubojovníka Ivy Zatloukalové-Eisermannové. Pozorný ryzák a majitel několika mistrovských medailí si nyní ve svých 23 letech užívá zaslouženého důchodu a vozí již jenom lehké děti (a na Nový rok hádejte koho?). Pojďte si spolu s jeho majitelkou, která se za manželem odstěhovala do Německa, připomenout, kdy ji opravdu vypekl, kde je jeho království nebo co dokáže provést s výběhem…

Kategorie : sport

Dne 6. 11. proběhlo zasedání komise všestrannosti. A co se probíralo? Jedním z bodů byl nesouhlas komise se zveřejněnými kvalifikačními podmínkami ve statutu Zlaté podkovy 2014. Pro účast ve finále ZP by měla být rozhodující kvalita výsledku a ne množství startů. Dále třeba komise nedoporučuje předsednictvu SCHČT konání finále KMK v Pardubicích. Celý zápis naleznete v článku.

Kategorie : sport
Rubrika: všestrannost

V blízké době čekají na rozhodčí a zájemce na funkci rozhodčích dvě vzdělávací akce. První z nich se koná již 30. 11. v Herouticích. Jedná se o školení drezurních rozhodčích (paradrezura). Druhou akcí je Kurz rozhodčí v jezdectví, který na základě žádosti Karlovarské oblasti České jezdecké federace vyhlašuje akreditační středisko Jezdecké akademie – SOŠ Mariánské Lázně - zahájení je plánováno na 4. 1. Více informací naleznete v článku.

Kategorie : zajímavosti
Rubrika: vzdělávání

Fotogalerie uživatele: zobrazit vše

Do výběru v termínu 22. listopadu v JS Nesměň (Zásmuky) byli již pozváni pouze předvybraní hřebci. Z pěti předvedených mladých hřebců byli vybráni 2, Champagnero (Chin Champ) a Golden Sun W (Goldfever). Mezi staršími hřebci bylo vybrán jediný účastník Quenino Donth-M. Fotogalerii připravila M. Kůstková.

Publikováno: 23.11.2013 14:00:00
Kategorie: chov
Rubrika: teplokrevníci

Ve středu 23. 10. se uskutečnilo v Zemském hřebčinci Písek podzimní třídění hřebečků (ČT, CS, KK) v testačním zařízení a výběr hřebečků do testační odchovny. Fotogalerii připravila M. Kůstková.

Publikováno: 22.11.2013 13:30:00
Kategorie: chov
Rubrika: teplokrevníci

Ve dnech 15. a 16. 11. se uskutečnil v Herouticích u Neveklova II. Předvýběr hřebců do plemenitby českého teplokrevníka. Na první příčce se umístil hřebec Quentino, na druhé Quintago a na třetí Chronos. Fotogalerii připravila M. Kůstková.

Publikováno: 17.11.2013 22:32:06
Kategorie: chov

Dvoudenní Rozlučková všestrannost byla úplně poslední sportovní akcí letošní sezony na dostihovém závodišti Agrofert Park. První listopadový víkend proběhlo pět soutěží různých stupňů obtížnosti. Fotogalerii připravil J. Bělohlav.

Publikováno: 7.11.2013 12:00:00
Kategorie: sport
Rubrika: všestrannost
Aktuální číslo
Obsah čísla 5/2020