17. listopad v Dance and Jump ve znamení Jezdecké školičky a akčních nabídek

Ve čtvrtek 17. listopadu, v den státního svátku, bude v obchodním domě pro jezdce a koně Dance and Jump v Praze otevřeno od 10 – 18 hodin. Na tento den jsme pro vás připravili opět nepřeberně atraktivních nabídek. Mnohé z nich se budou týkat dětí. V průběhu celého dne bude totiž probíhat představení a slavnostní zápis do Jezdecké školičky Dance and Jump, kterou otevíráme v Měšicích u Prahy.

Po celý den bude přítomna paní ředitelka školičky a lektoři, kteří vás podrobně seznámí s celým projektem a zodpoví veškeré vaše dotazy. V prodeji budou též dárkové poukazy na jednotlivé lekce či celé výhodné balíčky. Zápis na jednotlivé lekce bude pro tento den za akční ceny. K této slavnostní akci se váže i mnoho výhodných nabídek na jezdecké vybavení pro děti, a to až 70 % slevy na jezdecké a volnočasové vybavení pro děti a mimořádná slevová akce s firmou Casco pouze pro tento den, a to 15 % sleva na nejoblíbenější dětské přilby Casco Nori a Choice. Se správným výběrem vám v dopoledních hodinách poradí zástupce firmy Casco pan Jan Bureš.

Další prezentací v prostorách našeho obchodního domu bude tento den prezentace sušených travin a bylin firmy Agrobs, kterou zde představí výhradní dovozce těchto výrobků do ČR, paní Hana Hughes. Rovněž tyto výrobky si pouze v tento den můžete koupit s 10 % slevou.

Velkým lákadlem pro 17. listopad rozhodně bude také mimořádná cena zimního mazání Effol za 49,- Kč namísto obvyklých 275,- Kč. Dospělé zákazníky jistě potěší totální výprodej zimních vest, kde se ceny pohybují od 250,- Kč a zimních bund, které můžete zakoupit od 390,- Kč. Další slevové nabídky, týkající se oblečení, kosmetiky či vybavení pro koně naleznete na našich stránkách www.danceandjump.cz. Po celý den bude také nabídnuto našim zákazníkům občerstvení a káva či horká čokoláda zdarma.

Budeme se těšit na Vaši návštěvu!

Váš Dance and Jump Team

Publikováno: 9.11.2011 19:30:59
Kategorie: zajímavosti
Rubrika: pozvánky
diskuze k článku
Aktuální číslo
Obsah čísla 5/2020