Koně na Žofíně 2017: Jezdci roku Aleš Opatrný, Tereza Hábová a Miloslav Příhoda

Před několika desítkami minut byly na Žofíně vyhlášeny výsledky odborných anket o Jezdce a Koně roku 2016 ve všech disciplínách. Přinášíme přehled vítězů.

SKOKY

JEZDEC ROKU 2016

Senioři: Aleš Opatrný

Mladí jezdci: Anna Kellnerová

Junioři: Francesca D. Kolowrat-Krakowská

Děti: Anna Lani Novak

KŮŇ ROKU 2016: Acovaro

 

DREZURA

JEZDEC ROKU 2016

Senioři: Tereza Hábová 

Mladí jezdci: Barbora Marešová

Junioři: Alexandra Hanáčková   

Děti: Eva Vavříková   

Parajezdci: Anastasja Vištalová        

KŮŇ ROKU 2016: Belle Ennie        

 

VŠESTRANNOST

JEZDEC ROKU 2016

Senioři: Miloslav Příhoda

Mladí jezdci: Simona Bozděchová      

Junioři: Vendula Rokytová

Děti: Barbora Vaňková            

KŮŇ ROKU 2016: Captain Hero

 

SPŘEŽENÍ

JEZDEC ROKU 2016

Jednospřeží: Jaroslav Petřek                

Dvojspřeží: Josef Drábek

Čtyřspřeží: Jiří Nesvačil jun.

Dvojky pony: Erik Zuvač          

 

VOLTIŽ

JEZDEC ROKU 2016

Senior: Josef Zelinka     

Junior A: Kateřina Kocurová          

Junior B: Vanessa Krištofová        

Dítě: Michaela Pachotová      

Dvojice – junior, senior: Tereza Viktorínová / Bára Obluková       

Skupina – junior, senior: JK Voltiž Albertovec      

KŮŇ: Aquaris

 

REINING

JEZDEC ROKU 2016

Senior: Marian Štihel    

Junior: Jonáš Bujnoch  

Mládež: Radka Paverová

Amatér: Ing. Jana Bujnochová    

KŮŇ ROKU 2016: SK Whizchic       

 

VYTRVALOST

JEZDEC ROKU 2016

Senior: Petr Jadlovský                  

Junior: Táňa Terberová

Dvojice: Petr Jadlovský / Rachel 4             

KŮŇ ROKU 2016: Rachel 4              

 

PONY JEZDEC ROKU 2016

Skoky 8-12 let: Mariana Michlíčková     

Skoky 13-16 let: Jana Táboříková

Drezura 8-12: Julie Pásková    

Drezura 13-16: Julie Sekaninová             

Všestrannost: Barbora Vaňková

PONY ROKU 2016 : Lipton Sinaj 

 

PAVO POHÁR JEZDECTVÍ 2016

SKOKY

  1. Aleš Opatrný
  2. Anna Kellnerová
  3. Emma Augier de Moussac

 

DREZURA

  1. Fabrizio Sigismondi
  2. Tereza Hábová
  3. Hana Vášáryová

 

VŠESTRANNOST

  1. Miloslav Příhoda
  2. Jaroslav Hatla
  3. Eliška Orctová

 

SKOKY DĚTI

  1. Sára Vingrálková
  2. Anna Lani Novak
  3. Markéta Miková

 

SKOKY JUNIOŘI

  1. Francesca Dominika Kolowrat-Krakowská
  2. Kateřina De Jagerová
  3. Sofie Najmanová

 

SKOKY MLADÍ JEZDCI

  1. Anna Kellnerová
  2. Kateřina Málková
  3. Nicola Grünthalová

 

 

Speciální ceny

Cena prezidenta ČJF za mimořádný přínos pro rozvoj jezdeckého portu – Jiří Pecháček

Nejlepší kůň plemene CS – Lata Brandis, chovatel a majitel Eleanora Kinsky dal Borgo

Kůň roku 2016 plemene český teplokrevník – Rachel 4, chovatel a majitel Petr Jadlovský

Publikováno: 11.3.2017 21:30:00
Kategorie: volný čas
Rubrika: plesy a galavečery
diskuze k článku
Aktuální číslo
Obsah čísla 12/2018