Zahraniční výjezdy v dubnu 2019: Ebreichsdorf, St. Tropez, Hagen, Opglabbeek

Aktuální i již proběhlé výjezdy českých jezdců na zahraniční závody v dubnu 2019 sledujte s námi v tomto článku.

SKOKY

CSI3*/1*/CSIYH Arezzo 01 - 07/04/2019

Filip Doležal, Anna Held

sobota: 140 cm - 34. F. Doležal a Sam I Am 11 tr. b., 145 cm - 24. F. Doležal a Elame 9 tr. b., 115 cm - 15. A. Held a Erado VD Haaipaander, 

pátek: 140 cm - 21. A. Held a Cara Mia III, 26. F. Doležal a Coup de Coeur GP Madame Z, 145 cm - 31. F. Doležal a Reason de Ganad 4 tr. b., 140 cm - 43. F. Doležal a Sam I Am 4 tr. b., 145 cm - 43. F. Doležal a Elame 9 tr. b., 

čtvrtek: 130 cm - 5. A. Held a Cara Mia III, 135 cm - 26. F. Doležal a Sam I Am, 27. F. Doležal a Coup de Coeur GP Madame Z, 140 cm - 22. F. Doležal a Elame, 6letí - 9. F. Doležal a Nagano, 

středa: 6letí - 22. F. Doležal a Nagano 4 tr. b.

úterý: 6letí - 19. F. Doležal a Nagano 4 tr. b., 

 

CSI4*/CSIYH Gorla Minore 03 - 07/04/2019

Zuzana Zelinková

sobota: 135 cm - 14. Z. Zelinková a Lint 0/4 tr. b., 6letí - 2. Z. Zelinková a Abby, 9. Z. Zelinková a Indra H, 4. Z. Zelinková a Ekatharina, 145 cm - 3. Z. Zelinková a Larima, 150 cm - 74. Z. Zelinková a Caleri II 9 tr. b., 

pátek: 6letí - 3. Z. Zelinková a Abby, 18. Z. Zelinková a Indira H 4 tr. b., 7letí - 22. Z. Zelinková a Ekatharina 4 tr. b., 135 cm - 20. Z. Zelinková a Lint, 150 cm - 79. Z. Zelinková a Caleri II 8 tr. b., 140 cm - 56. Z. Zelinková a Larima 8 tr. b., 

čtvrtek: 145 cm - 32. Z. Zelinková a Larima, 

 

CSI2*/1* Lanaken 04 - 07/042019

Martin Řezníček

sobota: 125 cm - 1. M. Řezníček a Clintin, 140 cm - 2. M. Řezníček a Carlo Zwei B, 145 cm - 4. M. Řezníček a Chanya, 

pátek: 135 cm - 61. M. Řezníček a Caecilia S 0/16 tr. b., 125 cm - 64. M. Řezníček a Clinitin 8 tr. b., 140 cm - 1. M. Řezníček a Chanya, 145 cm - 38. M. Řezníček a Coolman 68 4 tr. b., 

čtvrtek: 130 cm - 4. M. Řezníček a Carlo Zwei B, 5. M. Řezníček a Caecilia S, 130 cm - 3. M. Řezníček a Caecilia S, 130 cm - 2. M. Řezníček a Carlo Zwei B, 

 

CSIOJCh/CSIJY-A Opglabbeek 04 - 07/04/2019

S. Najmanová, L. Najmanová, P. Pařenicová, L. Portychová, F. Stružinský, K. Tomanová, 

Samostatný článek

 

CSI2*/1* Kronenberg 04 - 07/04/2019

Anna Kellnerová

sobota: 135 cm - 58. A. Kellnerová a Giljandro van den Bosrand 4 tr. b., 140/145 cm - 41. A. Kellnerová a Classic 6 tr. b., 

pátek: 140 cm - 47. A. Kellnerová a Colando 21, 145 cm - 63. A. Kellnerová a Giljandro van den Bosrand 10 tr. b., 

čtvrtek: 140 cm - 41. A. Kellnerová a Giljandro van den Bosrand 1 tr. b., 140 cm - 51. A. Kellnerová a Classic 0/4 tr. b., 135 cm - 29. A. Kellnerová a Colando 21, 

 

CSI5* Mexico 11 - 14/04/2019

Anna Kellnerová

Samostatný článek

 

CSI3*/1*/CSIH Kronenberg 11 - 14/04/2019

Emma Augier de Moussac

 

CSIJCh - A Lier 11 - 13/04/2019

S. Najmanová, L. Najmanová, F. Stružinský, K. Tomanová

sobota: 125 cm - 6. L. Najmanová a La Frei 0/5 tr. b., 140 cm GP - 3. S. Najmanová a Fhorla, 140/145 cm GP - 12. S. Najmanová a Billy Baron Z 8 tr. b., 130/135 cm - 30. K. Tomanová a Armani Code 9 6 tr. b., 110 cm - 1. L. Najmanová a Elise S

pátek: 130 cm - 20. S. Najmanová a Pass Away 0/12 tr. b., 110 cm - 5. L. Najmanová a La Frei 1 tr. b., 120 cm - 11. L. Najmanová a Elise S, 140 cm - 3. F. Stružinský a Bob Saint Clar, 21. S. Najmanová a Billy Baron Z 0/4 tr. b., 27. K. Tomanová a Chacco Gold 4 tr. b., 38. S. Najmanová a Fhorla 8 tr. b., 41. K. Tomanová a Armani Code 9 13 tr. b.

čtvrtek: 140 cm - 7. F. Stružinský a Bob Saint Clar, 20. S. Najmanová a Billy Baron Z 4 tr. b., 29. S. Najmanová a Fhorla 5 tr. b., 30. K. Tomanová a Chacco Gold 8 tr. b., 120 cm - 4. L. Najmanová a La Frei, 6. L. Najmanová a Elise S, 130 cm - 52. S. Najmanová a Pass Away 13 tr. b.

 

CSI4*/2*/CSIYH St. Tropez 17 - 21/04/2019

Emma Augier de Moussac

neděle: 155 cm - 27. E. de Moussac a Diva 4 tr. b.

sobota: 140 cm - 34. E. de Moussac a Jules Verne DB 4 tr. b., 150 cm - 21. E. de Moussac a Courage 8 tr. b., 145 cm - 7. E. de Moussac a J.C.S. Chacco Dia, 

pátek: 140 cm - 28. E. de Moussac a Jules Verne DB, 145 cm - 12. E. de Moussac a J.C.S. Chacco Dia, 24. E. de Moussac a Courage, 150 cm - 35. E. de Moussac a Diva 4 tr. b., 

čtvrtek: 140 cm - 60. E. de Moussac a J.C.S. Chacco Dia 0/8 tr. b., 66. E. de Moussac a Courage 0/8 tr. b., 145 cm - 31. E. de Moussac a Diva 4 tr. b., 

 

CSI2*/1* Opglabbeek 18 - 21/04/2019

Martin Řezníček

neděle: 145 cm - 39. M. Řezníček a Chanya 8 tr. b., 140 cm - 15. M. Řezníček a Carlo Zwei B (60), 17. M. Řezníček a Coolman 68 (57), 

sobota: 145 cm - 15. M. Řezníček a Coolman 68 4 tr. b., 135 cm - 29. M. Řezníček a Clintin 8 tr. b., 

pátek: 130 cm - 1. M. Řezníček a Clintin, 145 cm - 11. M. Řezníček a Chanya 4 tr. b., 140 cm - 48. M. Řezníček a Carlo Zwei B 0/8 tr. b., 

čtvrtek: 140 cm - 3. M. Řezníček a Coolman 68, 140 cm - 1. M. Řezníček a Chanya, 130 cm - 35. M. Řezníček a Clintin 4 tr. b., 135 cm - 86. M. Řezníček a Carlo Zwei B 5 tr. b., 

 

CSI5* Miami 18 - 20/04/2019

Anna Kellnerová

Samostatný článek

 

CSI4* Hagen 24 - 28/04/2019

Anna Kellnerová

pátek: 140 cm (CSI2*) - 29. A. Kellnerová a Colando 21, CSI4* 150 cm - 33. A. Kellnerová a Giljandro van den Bosrand 0/4 tr. b., 

čtvrtek: 135 cm (CSI2*) - 16. A. Kellnerová a Colando 21, 145 cm (CSI4*) - 60. A. Kellnerová a Classic elim.

středa: 135 cm (CSI2*) - 8. A. Kellnerová a Colando 21, 140 cm (CSI4*) - 45. A. Kellnerová a Classic 10 tr. b., 

 

CSI2*/1*/CSIYH Opglabbeek 25 - 28/04/2019

Filip Doležal, Jan Malý

pátek: 130 cm - 38. S. Kubrychtová a Cebra 4 tr. b., 5letí - 14. F. Doležal a Dollar-KL 4 tr. b., 145 cm - 26. J. Malý a Zarthago Br Z 4 tr. b., 75. F. Doležal a Reason de Ganad 14 tr. b., 6letí - 1. J. Malý a Illinois, 4. J. Malý a Excalibur Sr Z, 24. F. Doležal a Nagano, 

čtvrtek: 6letí - 1. J. Malý a Illinois, 2. J. Malý a Excalibur Sr Z, 39. F. Doležal a Nagano 4 tr. b., 140 cm - 70. J. Malý a Zarthago Br Z 8 tr. b., 90. F. Doležal a Coup de Coeur Gp Madame Z 13 tr. b., 140 cm - 64. F. Doležal a Reason de Ganad 5 tr. b., 120 cm - 13. J. Malý a Eas Jay R, 44. S. Kubrychtová a Cebra 4 tr. b., 5letí - 17. F. Doležal a Dollar-KL, 110 cm - 8. P. Doležal a Sam I Am, 

 

CSI4*/2* St. Tropez 25 - 28/04/2019

Ch. + E. de Moussac

pátek: 135 cm - 71. E. de Moussac a Jules Verne DB 0/5 tr. b., 145 cm - 15. E. de Moussac a J.C.S. Chacco Dia, 52. E. de Moussac a Courage 9 tr. b., 150 cm - 10. E. de Moussac a Diva 0/4 tr. b.

čtvrtek: 140 cm - 44. E. de Moussac a J.C.S. Chacco Dia 0/4 tr. b., 58. E. de Moussac a Courage 4/4 tr. b., 145 cm - 36. E. de Moussac a Diva 4 tr. b., 

 

CSI2* Ebreichsdorf 25 - 28/04/2019

Valentýna Kuková, Miloslav Vítek

pátek: 130 cm - 3. M. Vítek a Chicago-Ra, 

čtvrtek: 130 cm - 33. M. Vítek a Chicago-Ra 8 tr. b., 

 

DREZURA

CDI Zakrzow 05 - 07/04/2019

N. Feherová, M. Lumbachová, L. Mencke, P. Rubíčková, 

neděle: děti - 3. M. Lumbachová a Colinda Valk 64,405%

sobota: děti - 4. M. Lumbachová a Colinda Valk 64,359%, CDI3* GPS - 3. L. Mencke a Syrio 2, 

pátek: CDICh-Pre B - 3. M. Lumbachová a Colinda Valk 65,321%, CDI3* GP - 4. L. Mencke a Syrio 67,522%, 15. P. Rubíčková a Destino Pardinhos 59,152%

 

CDI4*/CDIYH Ebreichsdorf 12 - 14/04/2019

T. Hábová, E. Jančaříková, H. Vášáryová, J. Zamec, 

sobota: 6letí - 2. H. Vášáryová a Winston 84%, 7letí - 3. H. Vášáryová a David Du Plessis-Belliere 74,75%, 

pátek: 7letí - 4. H. Vašáryová a David Du Plessis-Belliere 73,68%, 6letí - 4. H. Vášáryová a Winston 84,60%

 

CDI Wr. Neustadt 15 - 22/04/2019

E. Kinsky dal Borgo, P. Rubíčková, E. Vavříková, A. Procházková, E. Gottwaldová, 

sobota: GP - 15. E. Kinsky dal Borgo a Star Wars W 61,761%, 

čtvrtek: junior freestyle - 4. E. Vavříková a Belle Ennie 72,625%, 

středa: FEI juniors individual - 4. E. Vavříková a Belle Ennie 70,294%, 7. E. Vavříková a Siracusa 69,461%, pony freestyle - 5. A. Procházková a Nice Guy 70%, 10. Z. Hradilová a Arturo Martini 67,209%

úterý: pony individual - 8. Z. Hradilová a Arturo Martini 67,568%, 9. A. Procházková a Nice Guy 67,523%, FEI junior team - 6. E. Vavříková a Belle Ennie 69,899%, 

pondělí: pony team - 10. A. Procházková a Nice Guy 66,810%, 11. Z. Hradilová a Arturo Martini 65,714%,

 

VŠESTRANNOST

CCI Strzegom 05 - 07/04/2019

P. Lacina, P. Myška, E. Opravilová, R. Pokorný, M. Trunda, M. Haderková, U. Kopřivová, M. Příhoda, B. Richtrová, B. Šeligová, N. Tarabini, J. Abík, L. Létal, A. Svobodová, M. Záveská

CCI4*-S - 26. E. Opravilová a Dunkas A 85,10 tr. b., CCI3*-S - 25. E. Orctová a Bonus 1 60 tr. b., CCI1* - 8. M. Příhoda a Eldorado 40,2 tr. b., 14. N. Tarabini a Domena 43,5 tr. b., 17. B: Richtrová a Mameha 49,3 tr. b., 21. U. Kopřivová a Axial 51 tr. b., 22. M. Haderková a Mr Misa Sl 52,8 tr. b., CNC1* - 2. A. Vyštajnová a Elzar 32,2 tr. b., 4. L. Létal a Quido 9 33,3 tr. b., 6. L. Létal a Fedor 34,6 tr. b., 8. L. Hlavatá a Kai 36,6 tr. b., 14. P. Myška a Locheca 40,7 tr. b., 16. J. Kabelka a Welington 41,3 tr. b., 18. G. Slavíková a Cofi 42,3 tr. b., 29. P. Lacina a Kima-H 50,5 tr. b., 33. P. Myška a Nick 204 55,1 tr. b., CNC-L - 3. M. Příhoda a Rival-Di-Co 30,6 tr. b., 5. M. Příhoda a Alantino 31,6 tr. b., 7. M. Příhoda a Wacat 31,9 tr. b., 13. A. Vyštajnová a Bel Canto La Mennerie 35,6 tr. b., 15. K. Chorovská a Cassini's Girl 37,5 tr. b., 19. J. Abík a Timur 39,4 tr. b., 20. M. Záveská a Pinarello 39,4 tr. b., 21. B. Poláková a Rebel 10 21 tr. b., 27. P. Sukdolák a Qaid 42,8 tr. b., 31. P. Sukdolák a Figaro 43,9 tr. b., 34. N. Ečerová a Arleen 44,3 tr. b., 36. G. Slavíková a Grant 47,4 tr. b., CNC-LL - 3. M. Trunda a Good Gemini Z 30,8 tr. b., 6. V. Vaňková a Etien 33,9 tr. b., 11. L. Kacafírková a Revue 36,9 tr. b., 15. N. Bártová a Kuba 38,1 tr. b., 16. N. Bártová a Merlin 38,7 tr. b., 22. S. Linhartová a Nowitka 41,7 tr. b., 23. A. Čudková a Vigoss 42,4 tr. b., 25. R. Pokorný a Connor 44,7 tr. b., 35. L. Kacafírková a Contino 50,9 tr. b., 

 

CCI3*- S Kreuth 11 - 14/04/2019

Miroslav Příhoda, ml.

 

CCI3*- L Ballindenisk 19 - 21/04/2019

Tereza Mrázková

 

CCI2*- L Sopot 25 - 28/04/2019

U. Kopřivová, D. Lochmanová, B. Richtrová, B. Šeligová, N. Tarabini, 

 

VYTRVALOST

CEI1*/2* Šamorín 12 - 14/04/2019

Janek Kroupa, Simona Ratajová

CEN 40 km - 7. P. Glodeková a Dahoman Dalnok, 9. N. Vicencová a Shanti CZ-SH-A-452, 10. V. Hobzík a Gultekin, CEI1* 80 km - 2. N. Jadzaková a Sokrates R, CEI1* 80 km - 1. J. Kroupa a Gazal V 6 Hektor, 12. P. Boudníková a Al Gata

 

SPŘEŽENÍ

CAI3*- H4 WCup Kronenberg 18 - 21/04/2019

Radek Nesvačil

čtyřspřeží - 25. R. Nesvačil 209,89 bodů

Publikováno: 27.4.2019 10:00:00
Kategorie: sport
Rubrika: ostatní
diskuze k článku
Aktuální číslo
Obsah čísla 5/2019