Galerie vítězů 2020: 29. - 31. 5. 2020

Průběžně aktualizovaný seznam vítězů závodů v roce 2020. Vložili jsme další výsledky z termínu 29 - 31. května 2020. Kdo zvítězil ve Zduchovicích, Děpoltovicích, Přední Kopanině, Komárně, Martinicích, Tachově, Ústí nad Labem, Suché u Litomyšle, Polkovicích, Olomouci, Nových Zámcích, Ostravě, Hradištku, Židovicích, Brně a Gabrielce? Startky a výsledky najdete na webu ČJF https://www.jezdectvi.org.

5. 7. Vyškov

Z5 - K. Osičková a Diego Beautiful Life, L0 - K. Dohodilová a Antoinette S, DD - M. Svačinová a Julie Belle, JJ - E. Tesařová a Aisha 2,

5. 7. Panská lícha, Brno

90 cm - E. Kačmařová a Baladeira 'b', do 100 cm - F. Pavlíček a Blueberry, do 100 cm - M. Boková a Fandošek, 110 cm - S. K. Bílková a Punč 1, 110 cm - S. K. Bílková a Punč 1, Obtížnost neurčena - M. Studená a Nearly Perfect 1, 115 cm - M. Studená a Nearly Perfect 1, 120 cm - T. Lipavská a Lord Licca, 115 cm - J. Machovec a Clarissa 1, 125 cm - N. Švihorová a Java Du Ri D'asse,

4. 7. Vyškov

DU-A - B. Horáčková a Lewwi, DU-A - B. Zourková a Samaris, Z4 - K. Davidová a Inwestor, DD - A. Žákovská a Al-kham-sa Champagno, DJ - P. Balnarová a Daisy 60, JU - J. Podrápská a Lee Diamond, JD - E. Tesařová a Aisha 2,

4. 7. Pravčice

ZP - E. M. Foukalová a Zafira 7, ZLP - K. Havlíčková a Tony 2, 90 cm - E. Karasová a Furioso Xxxvi-4/uspávanka, do 100 cm - E. Karasová a Furioso Xxxvi-4/uspávanka, do 100 cm - M. Forman a Schimi, do 110 cm - T. Benediktová a Lipera, 115 cm - T. Benediktová a Lipera, 125 cm - L. Hladíková a More Than Breath,

4. 7. Zálesí

100 cm - A. Adamčiková a Amur 3, 110 cm - O. m. Vinzens a Medison, 115 cm - V. Špačková a Landia 1, 125 cm - P. Vančura a Concertina,

4. - 5. 7. Kolín

Sobota: 90 cm - D. Kolářová a Safir 1, do 90 cm - Š. Štajnerová a Dark Briliant, 100 cm - J. L. Šebestová a Lolla Trench, do 100 cm - R. Housa a Vendy-h, 110 cm - Z. Procházková a Quantana, 115 cm - P. Vaňková a Isa Bella,
Neděle: 90 cm - A. Kaplanová a Florida 9, 100 cm - K. Antošová a Simon 10, 100 cm - T. Hubačová a Dantes 3, 110 cm - H. Szádovská a Mike 1, 115 cm - T. Vlášková a Moonlight, 125 cm - D. Hochmanová a Chiquita-ls,

3. - 6. 7. Vrchovany

SP - L. Příhodová a Cry Boy, SP - B. Šeligová a Expresso-EV, BP - N. Bártová a Garant 1. SN - D. Lochmanová a Canopy, pony L - A. Dětková a Šejna 3, pony ZL - V. Kačírková a Mythos, ZL - G. Adamcová a Carbon 2, Z - E. Štěpánková a Citadela 5, ZK - Š. Futschiková a Arezza Obrocká

3. - 5. 7. Frenštát p/R

Pátek: 100 cm - T. Vysoudilová a Staksom, 110 cm - N. Hejduková a Arwen 1, 120 cm - P. Plotnárková a Sympatie S, 115 cm - A. Martynková a Alonzo L, 125 cm - J. Tměj a Atila 2,
Sobota: 110 cm - J. Malý a Zik Zak Z, do 120 cm - N. Očenášková a Salou Z, 120 cm - L. Strnadlová a Carpala-peli, 130 cm - L. Vachutka a Babou, 140 cm - M. Hentšel a Censor, 110 cm - P. Benešová a Féé,
Neděle: do 120 cm - J. Malý a Red Liberty Belle, 125 cm - N. Očenášková a Salou Z, 135 cm - N. Ulčová a Demont, 145 cm - L. Strnadlová a Femina 1,

3. - 4. 7. Opřetice

Pátek: 90 cm - B. Želízková a Vinnetou, 100 cm - M. Vantroba a Valkýra-v, 110 cm - T. Tesárek a Siko, 115 cm - M. Smolíková a Carmen 16, 115 cm - M. Smolíková a Carmen 16, 120 cm - H. Minaříková a Carricair,
Sobota: ZP - J. Bauerová a Breaffy Jenny, ZLP - M. Sikora a Leon 16, LP** - A. Křížová a Fík 3, SP** - E. Černá a Astarta Borderi,

2. - 5. 7. Praha Velká Chuchle

Čtvrtek: 90 cm - V. Vrubel a Rafael 2, 100 cm - B. Malinovská a Carrie, 110 cm - B. Moulisová a Merry Chrismas, 115 cm - A. Kostková a Lycorrado, 125 cm - L. Slavíčková a Sean Coonery-ls,
Pátek: 100 cm - J. Bahbouhová a Valiant, 110 cm - A. Abtová a Locita- Kl, Obtížnost neurčena - K. Lamich a Pele De Kalvarie, 110 cm - K. Lamich a Pele De Kalvarie, 120 cm - K. Veselovská a My Divine, do 120 cm - J. Petrus a Le Ami, do 130 cm - M. Klus a Stresman 1,
Sobota: Obtížnost neurčena - K. Veselovská a Carnelian, 115 cm - K. Veselovská a Carnelian, 120 cm - K. Veselovská a My Divine, 110 cm - N. Egrová a Arisca Nata, 115 cm - E. Petrusová a Garisto, 130 cm - M. Klus a Stresman 1, 140 cm - V. Tretera a Gangster V/h Noddevelt,
Neděle: 120 cm - P. Jarolím a Elias-s, 130 cm - K. Polák a Falou, 145 cm - V. Tretera a Gangster V/h Noddevelt,

1. 7. Svržno

2020 cm - J. Seidlová a Platan 1, DU-A - J. Vášáryová a Goldenbay Happy Morning, DÚ - B 2018 cm - A. Knorová a Carmen 33, DD - M. Žáčková a Odeta 3, PD - J. Vášáryová a Darmey, JD - E. Šimková a Gilmore H, YU - P. M. Civišová a Lucretius, SG - P. M. Civišová a Lucretius,

30. 6. Svržno

Z1 - V. Fajfrlíková a Bonaparte 1, DU-A - V. Fajfrlíková a Bonaparte 1, DÚ-B cm - M. Žáčková a Odeta 3, DD - M. Vašíčková a Garret Of Paradise, JU - M. Brychtová a Francis 6, JD - E. Šimková a Gilmore H,

28. 6. Dešná u Dačic

90 cm - M. Vrabčeková a Fr Acces, 100 cm - T. Vichrová a Gipsy 1, 110 cm - B. Veselý a Demi 3, 115 cm - T. Mücková a Kentucky Air, 125 cm - Z. Hrnčíř a Galen 1, do 100 cm - P. Pavouková a Neť,

28. 6. Pegas Děpoltovice

ZP - T. Kašparová a Pascal 4, ZP - N. Tomečková a Trawel Rosa, ZLP - P. Plátenková a Domasov Rouzie, ZLP - E. Bezperátová a Shadow 4, LP** - R. Šímová a Mašlička, LP** - R. Šímová a Mašlička, do 90 cm - N. Šímová a Cely 1, do 100 cm - K. Čurdová a La De Janera, do 110 cm - N. Šímová a Arisco, 110 cm - N. Hanousková a It's All,

28. 6. Židovice u Libčevse

90 cm - M. Šádová a Oliver 16, do 100 cm - A. V. Lantorová a Duma, 100 cm - Z. Kunstová a Narwen, 110 cm - T. Karlíková a Paolo 2, 115 cm - M. Pochman a Daigra Ii, 125 cm - D. Hochmanová a Chiquita-ls, 135 cm - O. Pospíšil a Baltimore De Mars,

27. 6. Děpoltovice

90 cm - N. Čurdová a Reskátor 1, 100 cm - B. Škardová a Nardento Vd Watertoren, 110 cm - D. Klusáková a Denali, 120 cm - T. Michálková a La Eleganc, 130 cm - V. Žižka a Quintana 2, ZP - P. Plátenková a Domasov Rouzie, ZLP - P. Plátenková a Domasov Rouzie, LP** - m. J. Lahodná a Amálka 16, SP** - m. J. Lahodná a Amálka 16,

27. - 28. 6. Polkovice

Sobota: ZP - V. Vokounová a Luneta 10, ZLP - T. Dušánková a Merci 8, LP* - T. Dušánková a Merci 8, SP** - S. Pavelková a Mexi, STP** - A. Novotná a Jade Van De Groenheuvel, 90 cm - L. Janoušková a Bacardi 9, 100 cm - N. Hejduková a Smashing Duke, 110 cm - B. Zemanová a Café,
Neděle: 80 cm - P. Dostal a Courtney Love N, 90 cm - P. Koláček a Granada 14, 100 cm - K. Sukupová a Lord-rob, do 110 cm - L. Snášel a Marilyn 3, 115 cm - P. Koláček a S-classic, 120 cm - L. Hladíková a More Than Breath,

27. - 28. 6. Opava

Sobota: 90 cm - A. Křištofová a Cheeky Chappie, do 100 cm - N. Cielecká a Quite Complete, 110 cm - J. Zwinger a Oscarina, 120 cm - J. Malý a Oc California 1, 130 cm - L. Strnadlová a Femina 1,
Neděle: 90 cm - J. Malý a Connor Macleod-m, 100 cm - A. Martynková a Luissa, 110 cm - J. Malý a Condir, 115 cm - L. Strnadlová a Paris D'or, 125 cm - L. Strnadlová a Carpala-peli, 135 cm - M. Klus a Massima Rocca Vls,

27. 6. Equicentrum Josefov

90 cm - M. Zavadilová a Apač 2, 100 cm - K. Fidlerová a Rose 5, 110 cm - V. Špačková a Granie, 115 cm - K. Šulcová a Locheca,

27. 6. Suchá u Litomyšle

100 cm - L. Šrámková a Gery H Strojmotiv, 110 cm - P. Benešová a Asteres, 115 cm - J. Skřivan a Hedda 1, 120 cm - M. Příhoda a Flower 1, 125 cm - J. Skřivan a Flying Star 1, 130 cm - M. Příhoda a Flower 1, ZP - B. Vachutková a Orchid's Romario Ii Nova Equi, ZLP - L. Kodytková a Taylor 2, LP** - N. Hlavatá a My Grave Ii, SP** - A. Novotná a Jade Van De Groenheuvel,

27. 6. Židovice u Libčevse

ZP - E. Linhartová a Tom 7, ZLP - E. Linhartová a Tom 7, LP** - N. Melmerová a Mušargo, SP* - N. Melmerová a Ben 8, 80 cm - L. Heřmanová a Hd Warnpre, 90 cm - V. Bláha a Lungile, 100 cm - V. Tureček a Cristago Ii, do 110 cm - Z. Bártová a Crazy Lee, do 115 cm - O. Pospíšil a Captain Morgan,

27. 6. Bělá p/B

90 cm - L. Lankašová a Devron, 100 cm - Z. Zajícová a Komtesa 12, 110 cm - Z. Zajícová a Komtesa 12, 115 cm - A. Konvalinová a Fukjoe, 125 cm - A. Konvalinová a Fukjoe,

27. 6. Královice u Slaného

90 cm cm - V. Špičková a Bacardi 13, 100 cm cm - J. Vábek a Dekameron, 110 cm cm - P. Tvrdíková a Casiopea 10, 115/120 cm handicap cm - D. Pospěch a šibal 2, 115 cm - E. Kozáková a čikon, 120 cm - D. Pospěch a šibal 2, 125/130 cm cm - E. Kozáková a čikon, 125 cm - E. Kozáková a čikon, 130 cm - D. Pospěch a šibal 2,

26. - 28. 6. Zduchovice

Pátek: DD - J. Vášáryová a Bona Dea, JU - T. Matoušková a Paolo Il Bello, JD - T. Matoušková a Paolo Il Bello, SG - F. Sigismondi a Elegant 1, IM2 - T. Hábová a James Bond, Z5 - V. Sedláčková a Jasper 3, Z5 - J. Vášáryová a Firestone 1, DU-A - B. Krejčířová a Glanteifi Guto, DU-A - V. Bláha a Vihar, PD - J. Vášáryová a Darmey, Z1 - A. Hubáčková a Prince, Z1 - V. Bláha a Vihar,
Sobota: Z1 - A. Hubáčková a Prince, Z1 - E. Jančaříková a Paris 15, DJ - J. Vášáryová a Firestone 1, DU-A - B. Krejčířová a Maroanka's Marcello, DU-A - A. Hubáčková a Prince, Z5 - N. Krakovičová a Trojice Empor292, Z5 - M. Podešvová a Furia 1, DD - J. Vášáryová a Bona Dea, JU - T. Matoušková a Paolo Il Bello, L0 - M. Studničková a Arcane, JD - P. M. Civišová a Descartes, SG - F. Sigismondi a Elegant 1, IM2 - L. Mencke a Sýrio 2, PJ - B. Kavanová a Icarus Van De Bulksehoeve,
Neděle: DU-A - A. Hubáčková a Prince, DU-A - T. Hrabáčová a Ragnar Lothbrok, Z4 - A. Sokolová a Manhattan Love Story, Z4 - Š. Drahošová a Trojice Empor292, L0 - N. Krakovičová a Trojice Empor292, L0 - E. Jančaříková a Darkness 2, DJ - L. Horová a Carose, DD - A. Blažková a Dominique 1, JU - P. M. Civišová a Locke, YU - L. Mencke a Donauschall, IM1 - F. Sigismondi a Elegant 1, GP - L. Mencke a Sýrio 2,

23. - 26. 6. Martinice

Úterý: ZP - E. Kykalová a Sunny Boy 1, ZP - A. Písařík a Melisa 4, ZLP - L. Safari a Little Crazy Love, ZLP - A. Písařík a Charlotte-l, ZLP - A. Písařík a Nantano B.b., LP** - G. Kopřivová a Pepsi Sg, LP** - A. Písařík a Charlotte-l, LP** - E. Abíková a Jopje D, SP** - N. Čížková a Kewin 1,
Středa: ZP - J. Drastich a Rozárka 11, ZLP - A. Rajchmanová a Lin 47, LP** - N. Čížková a Beruška 4, SP** - A. Písařík a Fík 2, STP** - G. Kopřivová a Pepsi Sg,

21. 6. Dolní Přím

DU-A - T. Lipavská a Hektor 5, původní DU-B/2018 cm - M. Škardová a Furst William, DD - M. Škardová a Furst William, JU - P. Macek a Bentley 4, JD - L. Létal a Coco Rico,

21. 6. Ústí n/L

80 cm - K. Červinková a Golden Boy 5, 90 cm - J. Vábek a Dekameron, 100 cm - Z. Bártová a Crazy Lee, 110 cm - T. Karlíková a Paolo 2, 120 cm - J. Chýle a Vendeta 2, 125 cm - P. Koželuh a Charlie 20, 135 cm - F. Stružinský a Casanova Vh Bontehof Z,

21. 6. Boudy u Mirotic

90 cm - A. Žáková a Cranach, 100 cm - A. Žáková a Cranach, 110 cm - V. Zahrádka a Beautiful, do 115 cm - V. Zahrádka a Beautiful,

20. 6. Svoboda nad Úpou

100 cm - V. Špačková a Granie, 110 cm - P. Holub a Mette Van De Molenhoek Karsit, 120 cm - V. m. Šmatolán a Rusalka 4, 120 cm - V. m. Šmatolán a Rusalka 4, 130 cm - T. Mücková a Kentucky Air, 140 cm - T. Mücková a Kentucky Air,

20. - 21. 6. Děpoltovice

Sobota: Z1 - T. Kašparová a Pascal 4, Z1 - K. Vimrová a Saint Cloud, L2 - I. Limmer a Landy 18, DU-A - L. Javůrková a Barello, DD - I. Limmer a Russian Silver, JU - V. Bělinová a Przedswit V Mt-3/silvio G, YU - K. Eschenbacher a Draga, SG - K. Eschenbacher a Draga, IM2 - V. Bělinová a Conelly,
Neděle: Z2 - T. Kašparová a Pascal 4, Z2 - T. Kašparová a La čikita, L2 - I. Limmer a Landy 18, Z5 - K. Kühn a Mademoiselle S, DD - I. Limmer a Russian Silver, JD - P. Krebsová a Dasandro Dream Pk, YU - D. Wagner a Farell Royal, IM1 - K. Eschenbacher a Draga, GP - V. Bělinová a Conelly,

20. - 21. 6. ESC Olomouc

Sobota: ZP - A. Štěpánová a Wanesa 2, ZLP - V. Langrová a Trinket Rozsy, ZLP - E. Ryšková a Love You 1, LP** - V. Tůmová a Kyky, LP** - N. Bečková a Blesk 30, SP** - K. Horníková a Endy Kvit, STP** - N. Špůrková a Sony 2, 90 cm - A. Kutálek a Caspro, 100 cm - K. Koutná a Enigma Desert, 110 cm - K. Hložková a Limo Du Cache Pot D'17,
Neděle: ZP - V. Pospíšilová a Mister Merlin 5, ZLP - A. Březovjáková a Eliška 6, LP** - V. Humplík a Merlin 31, SP** - V. Humplík a Aramis 2688, 110 cm - N. Špůrková a Sony 2, 100 cm - F. Pavlíček a Blueberry, 110 cm - K. Hložková a Limo Du Cache Pot D'17, 120 cm - M. Hojovcová a Ariel 4,

20. - 21. 6. Loštice

CCx2*S cm - M. Balounová a Empatia, CCx1* cm - P. Březina a Turín, ZL - V. Regnard a Eltio, Z - E. Orctová a Guintilianus, LP - N. Havelková a Pírko, ZLP - N. Hlavatá a Stázka 1, ZL - G. Adamcová a Linzi, Z - S. Dufková a Duffy, ZK - L. Příhodová a Expertka,

20. 6. Most

60cm cm - K. Dvořáková a Lupínek 8, 60cm cm - A. Krňáková a Dollom Chieftain, 70cm cm - K. Jandová a Naloon, 70cm cm - V. Šimková a Vanesa 13, LP** - E. Bezperátová a Shadow 4, do 90 cm - A. V. Lantorová a Tuareg, do 100 cm - S. Buchlová a Lady 34, 110 cm - K. Pulchartová a Anabell 5, 115 cm - K. Hlaváčková a Coca Donna Bono,

20. - 21. 6. Klatovy

Sobota: 100 cm - J. Kozová a Johanka 9, 110 cm - L. Vítovcová a Faraon Misi, 115 cm - D. Pospěch a Limitt, 120 cm - R. Borčová a Louis Vuitton, 125 cm - D. Pospěch a Non Stop Novaequi,
Neděle: do 110 cm - Z. Hrnčíř a Galen 1, 120 cm - J. Tměj a Londonderry Dk, 130 cm - M. Štorkán a Herena, 135 cm - J. Tměj a Crosby Dk,

20. - 21. 6. Rudná u Prahy

Sobota: 90 cm - J. K. Vlková a Cornetino Dk, 100 cm - J. Kopicová a B Of B Cars Catbor, 110 cm - M. Kadlecová a Conte Noir, 115 cm - P. Majher a Claude, do 125 cm - K. Zigová a Don Chellano's P, 140 cm - A. Kamm a L'amore,
Neděle: 100 cm - K. Zigová a Untypical, 110 cm - M. Kadlecová a Conte Noir, 115 cm - P. Majher a Chrunchie Mj, 120 cm - P. Majher a Claude, 130 cm - K. Zigová a Classic Fly Mj, 140 cm - P. Majher a No Limit De La Pomme,

19. 6. Farma Ptýrov

90 cm - A. Hladíková a Sojka 1, do 90 cm - B. Jašeková a Ipanima-b,

19. - 21. 6. Zduchovice

Pátek: 90 cm - N. Petrusová a Toledo 1, 100 cm - K. Lorencová a Dylania, 110 cm - F. Žlábek a Lady Agnes, 115 cm - Ž. Prošková a Persona Grata, ZLP - m. J. Zeman a Laky 1, LP* - Ž. Prošková a Jakucja, SP* - Ž. Prošková a Jakucja,
Sobota: ZLP - N. Trakalová a Silver 13, LP** - A. Písařík a Fík 2, SP** - Š. Mašková a Muckrim Eachan, 100 cm - K. Veselovská a Nantano B.b., 110 cm - R. Sovová a Laurus 1, 115 cm - M. Babák a Lancelot 24, 125 cm - K. Veselovská a Danubia,
Neděle: ZLP - H. E. Kovářová a Kiki 2, LP** - N. Melmerová a Ben 8, SP** - M. Rydrychová a Brieryhill Morwena, STP** - Š. Mašková a Muckrim Eachan, 110 cm - R. Sovová a Laurus 1, 120 cm - J. Petrus a Commodor, 130 cm - U. Irmisch a Coconut Kiss, 135 cm - B. Vojtková a Darcossini,

17. 6. Svržno

80 cm - B. Procházková a Russel Jag, 90 cm - A. Císařová a Gatsby 1, ZP - A. Rajchmanová a Samuraj 2, ZLP - D. Kodadová a Glorie 5, LP** - A. Divišová a Silver 15, SP** - D. Kodadová a Narnia Vom Vilstal, STP** - S. Kodadová a Nobli,

17. 6. Farma Ptýrov

4leté klisny - P. Charvátová a Laomi W, 4letí hřebci a valaši - J. Štětina a Lorenzo-s, 5leté klisny - D. Vegrichtová a Loreta 21, 5letí hřebci a valaši - V. Nágr a Cornessini, 6leté klisny - V. Horký a Gipsy Love, 6letí hřebci a valaši - J. Štětina a Presley-s,

14. 6. Nebanice

Z0 - V. Bláha a Vihar, DU-A - V. Bláha a Vihar, L0 - M. Krausová a Vera Van De Zonnehoeve, DD - K. Bock-Fialová a Bonne Fée, JU - N. Dückers a Dubique, SG - K. Eschenbacher a Draga, IM1 - L. Mencke a Sandokan 2, GP - L. Mencke a Sýrio 2,

14. 6. Polkovice

90 cm - L. Snášelová a Grande Jaune, 100 cm - V. Kohoutová a Verden Du Luc, 110 cm - K. Benediktová a Colato-s, 115 cm - A. Koláčková a Locuardor,

14. 6. Třeština Háj

ZP - K. Havlíčková a Tony 2, ZLP - K. Havlíčková a Tony 2, LP** - m. J. Lahodná a Morlyn,

14. 6. Panská lícha, Brno

Z4 - A. Hanáčková a Fencier, Z4 - V. Hájková a Calimero 8, Z5 - A. Hanáčková a Fencier, Z5 - K. Sekaninová a Princ 22, L0 - A. Hanáčková a Buffalo, DD - P. Balnarová a Daisy 60, JU - H. Karasová a Al Jazeera, JD - J. Sekaninová a Handiness, SG - S. Z. Tóth a Magic Night-h,

14. 6. Dolní Jelení

100 cm - G. Slavíková a My Valentine, do 100 cm - J. Kohout a Quentina Dk, 110 cm - L. Mundil a Evžen 1, do 110 cm - N. Hlavatá a Kai, Obtížnost neurčena - L. Mundil a Evžen 1, 115 cm - S. Čermáková a Mirabell Kid, 120 cm - L. Mundil a Evžen 1, ZP - E. Machačová a Maran Berwyn, ZLP - J. Drastich a Alpinhorse Tullamore Dew, LP** - N. Masárová a Kalinero, LP** - N. Hlavatá a My Grave Ii, SP** - E. Petrusová a Kačenka 1,

14. 6. Židovice

Z0 - M. Studničková a Olivie 2, DU-A - M. Lumbachová a Diamond's Daira, DU-A - L. A. Greenidge a Jg Perel, Z5 - P. Svobodová a Copyright 1, DD - T. A. Kvasničková a Lagartija, JU - M. Brychtová a Francis 6,

14. 6. U Hřebčince 479, Písek

90cm cm - V. Horký a Xawarna, 100cm cm - V. Ludačková a Gumersindo, 110cm cm - J. Oulický a Libín, 115cm cm - V. Zahrádka a Aygo, 120cm cm - V. Zahrádka a Aygo,

13. 6. Mariánské Lázně

90 cm - L. Bičovská a Lipan Ii, 100 cm - S. Kodadová a Larose, do 100 cm - R. Šímová a Amanda Lee, 110 cm - Ch. Mertlová a Daycara 1, do 110 cm - N. Šímová a Arisco, 120 cm - T. Jakubcová a Herena, 130 cm - D. Pospěch a Limitt,

13. 6. Třeština Háj

90 cm - S. Kučerová a Rock'n Lery, 100 cm - L. Vachutková a Endy Kvit, 110 cm - L. Vachutka a Vigo-h, 115 cm - L. Vachutková a Viola Claire-h, 125 cm - N. Švihorová a Java Du Ri D'asse,

13. - 14. 6. Opava

Sobota: ZP - K. Hufová a Togi, ZP - V. Vokounová a šeryl, ZP - K. Hufová a Togi, ZP - R. Pichrtová a Mana šargoun, ZLP - V. Bahledová a Myšlenka, ZP - N. Andrysová a Sarah Ashantti De Javue, ZLP - V. Bahledová a Myšlenka, ZLP - A. Kudličková a Poly 6, ZP - V. Pospíšilová a Mister Merlin 5, 90 cm - N. Bečková a Carry 2, 80 cm - V. Bahledová a Myšlenka, ZP - N. Bečková a Carry 2, LP** - V. Bahledová a Myšlenka, LP** - V. Pospíšilová a Bohemia Wild Boy, ZP - N. Bahledová a Quinten 1, SP* - G. Kopřivová a Pepsi Sg, 100 cm - G. Rusková a Amadeo 1, 110 cm - K. Lamich a E-blue,
Neděle: 90 cm - L. Vránová a Gwen 2, 100 cm - L. Žačková a Kilnaboy Lux, 110 cm - J. Malý a Condir, 115 cm - J. Zwinger a Oscarina, 125 cm - M. Klus a Mary Rose 1,

13. 6. Našiměřice

90 cm - N. A. Zimová a Gomer, do 100 cm - F. Pavlíček a Blueberry, do 100 cm - M. Kliner a Stacco Blue, 110 cm - E. Vejmělková a Olympie V, 110 cm - F. Pavlíček a Blueberry, 115 cm - H. Maxerová a Cymes, 125 cm - P. Koláček a S-classic, 125 cm - V. Jelínková a Mac 1,

13. 6. Equicentrum Josefov

původní DU- B /2018 cm - J. Kosařová a Andělka 1, DU-A - P. Parašínová a Fürst Frederick, L0 - J. Kosařová a Andělka 1, DD - K. Přikrylová a Lowen, DJ - K. Přikrylová a Lowen,

13. 6. Lohenice

ZLP - P. Suchánková a Keisy Goya, 100 cm - P. Vančura a Horda, do 110 cm - J. Boušek a Artea, 115 cm - P. Tvarůžek a Valero Dj, 125 cm - V. Pechanová a Rosa-p,

13. 6. Vrchovany

80 cm - T. Jonová a Magic Moon, 90 cm - T. Sixtová a Amelina Obrok, 100 cm - T. Sixtová a Arezza Obrocká, do 110 cm - D. Moudrá a Ratina 5, 115 cm - H. Kopecká a Dorian Gray 1, 125 cm - J. Chýle a Abdulah "b",

13. 6. Přední Kopanina

11-13 let cm - J. Vášáryová a Bona Dea, 8-10 cm - Z. Hradilová a Bernard Z Polánky, DD - A. Karčeva a Stonecastle Prince, JU - E. Straková a Hannah Montana, JD - A. Kölblová a Corazón De Oro, SG - F. Sigismondi a Go For It, IM1 - A. Neumannová a Heidekrug, IM2 - A. Neumannová a Babylon Van Lange Weeren,

12. - 14. 6. Hradištko

Sobota: 100 cm - A. Martínková a Don Cuan, 110 cm - B. Novotná a Barney 1, 115 cm - K. Návojová a Tessera Betta, 125 cm - P. Jarolím a Chaccolord, 135 cm - Š. Pospíšilová a Garista,
Neděle: 100 cm - D. Nováková a Crya, 110 cm - D. Nováková a Crya, 120 cm - H. Szádovská a Mike 1,

10. - 14. 6. Praha Velká Chuchle

Středa: 100 cm - K. Říhová a Sunrise 107, 110 cm - K. Vítek a Kamirez Van Orchid's, 115 cm - N. Daňková a Nero 18, 125 cm - M. Prause a Chess,
Čtvrtek: 110 cm - E. Weagová a Lougherne Cool Running, 120 cm - J. Zwinger a Eleanor 1, 130 cm - M. Kotalík a Lord Rafael, 135 cm - M. Prause a Chess,
Pátek: Obtížnost neurčena - J. Zwinger a Eleanor 1, 110 cm - V. Horký a Christian Liberty, 120 cm - J. Zwinger a Eleanor 1, 115 cm - N. Čáslavová a Alan 4, 130 cm - S. Vingrálková a Celana Z, 140 cm - S. Vingrálková a L'amour 106,
Sobota: Obtížnost neurčena - Z. Žíla a Cannor, 115 cm - K. Papoušek a Kingston E, 125 cm - Z. Žíla a Cannor, 120 cm - L. Smaha a Illusion, 135 cm - K. Papoušek a Charlyn, 145 cm - A. Opatrný a Gentlemen Van Het Veldhof,
Neděle: ZP - T. Černá a Jurášek 22, ZLP - A. Hakrová a Sirius 11, LP** - N. Čížková a Kewin 1, SP** - A. Dudová a H-karina, STP** - A. Dudová a Double Trouble 11,

10. - 14. 6. Zduchovice - ČSP

Středa: 100 cm - M. Wurster a Karmel 1, 110 cm - M. Held a Mister Hay Guy, 115 cm - N. Bečvářová a Campus 1, Obtížnost neurčena - J. Bardon a Concoreto, 125 cm - M. Wurster a Carcoon,
Čtvrtek: 110 cm - M. Hažmuková a Perle Der Natur, 115 cm - M. Šťovíčková a Jayden 1, do 125 cm - M. Vítek a Ria Arista Oh, 110 cm - Z. Šimečková a Bliksem, Obtížnost neurčena - T. Šalková a Frascati Van Ter Hulst, 130 cm - T. Šalková a Frascati Van Ter Hulst, 140 cm - N. Grünthalová a Leandro S,
Pátek: 110 cm - R. Sovová a Laurus 1, 110 cm - Z. Šimečková a Arisca Nata, 115 cm - O. Písařík a Catalpa-p, do 115 cm - A. Dvoranová a Balantýnka, do 115 cm - T. Svobodová a Maryland, do 120 cm - T. Svobodová a Cartagena W, 130 cm - J. Jindra a Kigali, do 135 cm - M. Vítek a Ria Arista Oh,
Sobota: Obtížnost neurčena - A. M. Vítek a Lvs Shelby, 115 cm - A. M. Vítek a Lvs Shelby, 120 cm - L. Sikorová a Sr Cassiaz 1, 120 cm - M. Šťovíčková a Royal Horla Z, 130 cm - J. Jindra a Kigali, 140 cm - P. Adam a Cachas, 110 cm - D. Ryndová a Silbi,
Neděle: 125 cm - K. Bardonová a Victoria Mm, Obtížnost neurčena - N. Egrová a Quilisca, 120 cm - K. Mlčochová a Kira 3, 130 cm - N. Egrová a Quilisca, 135 cm - L. Portychová a Copin's Boy, 145 cm - A. Opatrný a Forewer 1,

7. 6. Frenštát p/R

ZP - K. Mošťková a šanty 1, ZLP - V. Humplík a Merlin 31, LP** - V. Bahledová a Myšlenka, SP** - V. Bahledová a Myšlenka, STP** - K. Dorociaková a Oskar 4, 90 cm - V. Drábiková a Lotty-d, 100 cm - E. Hrubá a Hasky Fitmin, 110 cm - M. Roubíčková a Otylka,

7. 6. Areál Střední zahradnické školy Děčín-Libverda

ZLP - L. Krulichová a Malenka, 90 cm - M. Fíla a Jessy Junior, 100 cm - J. Chýle a Eliot 8, 110 cm - B. Kmochová a Quendy 2, 115 cm - B. Kmochová a Coudy 4,

6. 6. Nemojany

DU-A - E. Kabelová a Amos 2, DU-A - R. Mouková a Dover-port, DU-B - D. Prokešová a Valmont 9, DD - J. Vávrová a Cameron 4, DD - D. Prokešová a Valmont 9, JU - Z. Skripová a Mandras, JD - B. Zourková a Fénix, SG - S. Z. Tóth a Magic Night-h, IM1 - S. Z. Tóth a Magic Night-h, GP - P. Rubíčková a Destino Pardinhos,

6. 6. Tlumačov

90 cm - I. Machová a Saxana Cz-sh-a-349, 100 cm - T. Svěráková a Commander 2, 110 cm - V. Hornáková a Violette, 115 cm - Z. Žíla a Cornet Cassini Hf, 120 cm - K. Koutná a Cascavella, 130 cm - Z. Žíla a Cadillac, ZP - L. Mokrejšová a Diablo 1, ZLP - A. Kretová a Amik 1, LP* - J. Složil a Sisi 23, SP* - E. Složilová a Vločka 1,

6. 6. Sobotka

90 cm - N. Ziegelheimová a Safíra 3, 100 cm - M. Hejduková a Sargo H, 110 cm - V. Špačková a Caster 2, 115 cm - M. Fejfarová a Cascada,

6. 6. Klatovy

90 cm - R. Hladík a Delagio, 100 cm - V. Routová a Quintin Tarantin, 110 cm - J. Oulický a Libín, 120 cm - K. Vítovcová a Doris Raven, 125 cm - J. Kohoutová a Holčina 1,

6. 6. Dubenec

DU-A - M. Lipinská a Hickory, Z5 - M. Podešvová a Jannes, Z5 - Š. Drahošová a Dark Hope, DD - D. Dziuba a Avelange, PD - L. Horová a Carose, L4 - P. M. Civišová a Centius, JU - P. M. Civišová a Centius, JD - P. M. Civišová a Locke,

6. 6. Přítoky

100 cm - B. Novotná a Barney 1, 110 cm - B. Kořínková a Atyp,

6. - 7. 6. Královice u Slaného

Sobota: Z1 - a , Z1 - a , DU-A - a , DU-A - a , Z5 - a , DD - a , DJ - a , L0 - a , PD - a , JU - a , JD - a ,
Neděle: 60 cm - O. Pospíšil a Denisa 8, 70 cm - L. Safari a Little Crazy Love, LP* - N. Čurdová a Sam 19, 90 cm - Z. Krupková a Salut 1, 100 cm - K. Potluková a Caragio, 110 cm - J. Špurková a For Funny, 115 cm - K. Návojová a Terezka 1, 125 cm - R. Housa a Cobain H,

6. - 7. 6. Opřetice

Sobota: 90 cm - A. Pavlásková a Marry 1, 100 cm - P. Dvořáková a Wolke 1, 110 cm - H. Szádovská a Malina 2, 115 cm - M. Gaudník a El Bundy, 125 cm - M. Gaudník a El Bundy,
Neděle: ZP - B. Dimitrová a Leonardo 651, ZLP - J. Drastich a Two-step, LP** - A. Dudová a Double Trouble 11, SP** - A. Dudová a Double Trouble 11,

5. - 7. 6. Pardubice

CCx2*L cm - Š. Douchová a Cofi 1, CCx1* cm - M. Příhoda a Wakat, ZL - J. Höcková a Lowen, Z - G. Adamcová a Carbon 2, ZK - E. Štěpánková a Citadela 5, LP - N. Havelková a Kopretinka, ZLP - K. Přikrylová a Goldenbay Magic Moon,

5. - 7. 6. ESC Olomouc

Pátek: 90 cm - J. Zwinger a Kessy Polt, 100 cm - A. Birková a Noris 2, 110 cm - J. Zwinger a Oscarina, 120 cm - M. Šoupal a Cornechacca,
Sobota: 100 cm - P. Buláková a Maon šargoun, 110 cm - J. Drahoš a Calvero 1, 115 cm - S. Hlocký a G-star, 125 cm - J. Ludvík a Christin-l, 135 cm - K. Lamich a Chacco Star,
Neděle: 100 cm - L. Chmelíková a Savana, 110 cm - T. Binarová a Quinara, 120 cm - J. Ludvík a Casanova 3, 130 cm - R. Cibere a Coquimbo,

5. - 7. 6. Zduchovice

Pátek: 90 cm - K. Smrčková a Safíra 5, 100 cm - V. Vrubel a Rafael 2, 110 cm - M. Kotalík a Rebecca Von Opalic, 110 cm - M. Pěknicová a Cortés 3, 115 cm - T. Kraupner a Quissini, 125 cm - Z. Šimečková a Bliksem,
Sobota: 100 cm - E. Suková a Santa Cruz T, 110 cm - T. Plšek a B-freydis Blue, 110 cm - K. Hanušová a Gia Acorada, 120 cm - K. Hanušová a Jakarta 2, 130 cm - K. Zigová a Classic Fly Mj, 135 cm - L. Vondráček a Deviline Z, 140 cm - A. Paličková a Conwal,

4. - 7. 6. Suchá u Litomyšle

Čtvrtek: 110 cm - K. m. Perthenová a Madeline Dk, 115 cm - Š. Zavoralová a Simona 3, Obtížnost neurčena - L. Najmanová a La Frei, 115 cm - L. Najmanová a La Frei, 120 cm - N. Očenášková a Salou Z, 100 cm - M. Svobodová a Orin 4, Obtížnost neurčena - M. Hentšel a Sauron Fitmin, 125 cm - M. Hentšel a Sauron Fitmin, 130 cm - L. Šrámková a Magic Man Strojmotiv, 135 cm - S. Najmanová a Princess 4,
Pátek: 110 cm - P. Benešová a Asteres, 120 cm - M. Vítek a Ria Arista Oh, Obtížnost neurčena - J. Tměj a Atila 2, Neurčeno - A. Opatrná a Jersy Flower, Neurčeno - M. Michlíčková a Officier Van De Achterhoek,
Sobota: Obtížnost neurčena - V. Žižáková a Cherry Blue, 115 cm - A. M. Vítek a Lvs Shelby, 125 cm - V. Žižáková a Cherry Blue, 120 cm - K. Hlaváčková a Coca Donna Bono, 110 cm - N. Šnoblová a Joke Van Het Netehof, 130 cm - J. Tměj a Atila 2, 140 cm - A. Opatrný a Carman,

3. 6. Svržno

80 cm - T. Jakubcová a Electra, 90 cm - T. Jakubcová a Electra, 100 cm - M. Ježek a Jasmine 1, do 110 cm - D. Kodadová a Crouch, 110 cm - T. Jakubcová a Jellow Sih,

2. 6. Svržno

ZP - M. Pěchoučková a Gissell, LP** - M. Rydrychová a Brieryhill Morwena, SP* - D. Kodadová a Golden Duke, SP** - S. Kodadová a Nobli,

31. 5. Proseč pod Křemešníkem

90 cm cm - M. Zaňáková a Nedine Manon, 100 cm cm - P. Moravová a Anitta Viktori, 110 cm cm - E. Vejmělková a Olympie V, 120 cm cm - J. Štěrba a Heartvit Zh, 130 cm cm - J. Štěrba a Go-on T.s.,

31. 5. Stráň Gabrielka

Z0 - K. Šimáčková a Well Done 6, Z0 - K. Šimáčková a Wia 1, DU-A - K. Šimáčková a Vivaldi 1, DU-B - E. Košťálová a Vera Van De Zonnehoeve, DD - M. Vašíčková a Garret Of Paradise, JU - M. Vašíčková a Garret Of Paradise,

 

31. 5. Brno - Panská licha

hobby 80 cm - M. Kaplanová a Lotka 5, hobby 90 cm - V. Šebestová a Swen 1, 100 cm - V. Šebestová a Swen 1, 110 cm - S. Brychnáčová a Ganeta, 115 cm - M. Hojovcová a Ariel 4, 125 cm - K. Růžičková a Galacia 1

 

31. 5. Židovice

90 cm - B. Smolíková a Nogar, 100 cm - K. Krupičková a Corveta 2, 110 cm - H. Dastychová Vrabcová a Fatima 15, 120 cm - D. Hochmanová a Chiquita-LS, 130 cm - K. Hlaváčková a Lucius Bono, 

 

31. 5. Přední Kopanina

Z5 - E. Malotová a Kaszmir 1, DD - E. Malotová a Calbar Iii, JU - J. Dean a L'apache, JD - P. Krebsová a Dasandro Dream Pk, YU - V. Bělinová a Enuette Bh, SG - P. Svobodová a Flop 3, IM1 - A. Neumannová a Heidekrug, GP - A. Neumannová a Babylon Van Lange Weeren,

 

30. - 31. 5. Hradištko

Sobota: 100 cm - V. Klímová a Com Cheri Wh, do 110 cm - V. Klímová a Enjoy Mh, 115 cm - V. Klímová a Enjoy Mh,
Neděle: 100 cm - D. Mlejnková a Caia, 110 cm - A. Červená a Sandrina, 120 cm - M. Příhoda a Ferreolus Interkonix, 125 cm - L. Sojka a Oscar Dos Santos, 135 cm - E. Hasnedlová a Vepora,

 

30. 5. Jeřice

P5 - A. Balcarová a Limetree I'm The Only One, Z4 - A. Vávrová a Connie Hvb, Z4 - A. Čudková a Arista 5, Z5 - A. Pfefrová a Nik 5, Z5 - E. Vokounová a Damona 3, DD - E. Vokounová a Damona 3, L4 - N. Žďárská a Dragonheart,

 

30. 5. Děpoltovice

ZLP - S. Plaubová a My Lord, LP** - A. Rajchmanová a Lin 47, SP* - R. Šímová a Mašlička, 90cm cm - K. Ujčíková a Alydame, 100cm cm - K. Ujčíková a Alydame, 110cm cm - T. Michálková a La Eleganc, 115/120 cm handicap cm - K. Hlaváčková a Machare Bono,

 

30. 5. Ostrava

100 cm - L. Venclíková a Demur, 110 cm - A. Kutálek a Femina 1, 115 cm - N. Švihorová a Java Du Ri D'asse,

 

30. 5. Mladeč, Nové Zámky

100 cm - L. Daňková a Nina 4, 110 cm - P. Holešovský a Cocoa Girl, 115 cm - M. Klus a Mary Rose 1, 125 cm - M. Klus a Mary Rose 1,

 

30. - 31. 5. ESC Olomouc

Sobota: Z4 - A. Hubáčková a Mike 2, Z4 - A. Hanáčková a Fencier, DU-A - B. Krejčířová a Maroanka's Marcello, DU-A - A. Hanáčková a Fencier, L0 - T. Bradáčová a Císař Nero, L0 - P. Balnarová a Daisy 60, DD - A. Blažková a Dominique 1, DD - P. Balnarová a Daisy 60, JU - E. Šteflová a Espresso 1, JD - J. Sekaninová a Handiness, YU - B. Zourková a Fénix, SG - M. Knoflíček a Dublin 1,
Neděle: Z4 - A. Hubáčková a Mike 2, Z4 - K. Koubková a Saroyan 1, DU-A - B. Krejčířová a Maroanka's Marcello, DU-A - M. Habásková a Anna-bell 1, Z5 - A. Hubáčková a Mike 2, DD - A. Blažková a Dominique 1, DD - P. Balnarová a Daisy 60, JU - M. Vášová a Lucky Lady 1, JD - E. Skřivanová a Farewell, SG - E. Skřivanová a Farewell, IM1 - M. Knoflíček a Dublin 1,

 

30. - 31. 5. Polkovice

neděle: 90 cm - L. Gajdošová a Castro 1, 100 cm - K. Benediktová a Ruleta II, 110 cm - V. Kohoutová a Verden DU, 115 cm - D. Prokopová a Britany 2, ZP - A. Kretová a Amik 1, ZLP - N. Rypková a Roja, LP** - A. Humplíková a Vanyta Šargoun, SP** - E. Složilová a Vločka 1

sobota: 90 cm - I. Moravanská a Naren 1, 100 cm - A. Žákovská a Sagána L, 110 cm - J. Dostál a Staketo-S, 115 cm - K. Koutná a Cascavella, 125 cm - K. Koutná a Cascavella, 

 

30. 5. Suchá u Litomyšle

100 cm - M. Blažková a Nouna Van Het Heidehof, do 100 cm - N. Hlavatá a Kai, 110 cm - A. Páblová a Loreta 16, do 110 cm - Š. Drobná a Belmondo 3, 115 cm - V. Špačková a Landia 1, 115 cm - K. Veverková a Honey 6, 120 cm - V. Špačková a Landia 1, ZLP - V. Vokounová a šeryl, ZLP - A. Novotná a Alpinhorse Midnight Princess, LP** - K. Nováková a Jurášek 12, SP** - E. Petrusová a Kačenka 1, ZP - V. Vokounová a šeryl,

 

30. 5. Ústí n/L

ZP - V. Štráchalová a Raimond, ZLP - K. Džubanová a Whitney 4, 90 cm - K. Potluková a Caragio, 100 cm - Š. Jartimová a Esmeé, 110 cm - T. Karlíková a Paolo 2, 115 cm - M. Hozdeková a Grande Gaspari, 125 cm - N. Bieliková a Delisa 3,

 

30. 5. Tachov

ZP - T. Nechutná a Jasmín 17, ZP - M. Pěchoučková a Domina 3, 100 cm - M. Pichová a Corlandia Z, 110 cm - K. Kolísková a Carboš, 120 cm - M. Štorkán a Herena, 130 cm - M. Štorkán a Eolita 1,

 

30. - 31. 5. Martinice

Sobota: 90 cm - F. Doležal a Stakki Boy-kl, 100 cm - T. Rákosníková a Blue Berry, 110 cm - H. Bečvářová a Niobara 1, 115 cm - J. Oulický a Libín, 125 cm - J. Mayer a Marleen,
Neděle: 100 cm - T. Mrzena a La Fayette 43, 110 cm - S. Stejskalová a Roxana Hg, 120 cm - J. Štětina a Benito - S, 130 cm - S. Motygin a Quasar 1,

 

30. 5. Komárno - Nymburk

90 cm - A. Cermanová a Mia Mara, 100 cm - A. Dolejšová a Kelt 1, 110 cm - T. Tesárek a Siko, 115 cm - M. Mácha a Elano,

 

30. 5. Přední Kopanina

Z1 - A. Hakrová a Indigo 6, Z4 - M. Brychtová a Tampa 2, Z5 - B. Tomášková a Bernard Z Polánky, DU-A - B. Tomášková a Bernard Z Polánky, L0 - T. Kamínková a Princezna Jasněnka, DD - J. Vášáryová a Darmey, PD - J. Vášáryová a Darmey, JU - J. Dean a Lapache, 

 

29. 5. Děpoltovice

ZP - K. Dlesková a Macchiato 1, ZLP - A. Jochmanová a Shape 1, LP** - J. Lahodná a Amálka 16, Z1 - M. Michálková a Dercyk Blade,

 

29. - 31. 5. Zduchovice

Pátek: 90 cm - Š. Mašková a Carpala 1, 100 cm - M. Vítek a De Castela, 110 cm - J. Táboříková a Kara 261, 115 cm - J. Táboříková a Kara 261, ZP - N. Kozlovská a Kantje´s Carija, ZLP - A. Hakrová a Indigo 6, LP* - A. Hakrová a Sirius 11,
Sobota: ZP - N. Younis a Theodor, ZLP - N. Younis a Macho 1, LP* - A. Dudová a Double Trouble 11, 100 cm - K. Papoušek a Kingston E, 110 cm - J. Táboříková a Kara 261, 115 cm - J. Táboříková a Kara 261, 125 cm - M. Vítek a Ria Arista Oh,
Neděle: ZLP - N. Melmerová a Mušargo, LP** - A. Dudová a H-karina, SP* - A. Písařík a Fík 2, 110 cm - A. M. Vítek a Mateo Di Belle, 120 cm - V. Skutecký a Jolly Joker 1, 130 cm - I. Holíková a Luana T, 135 cm - K. Papoušek a Charlyn, SP** - Š. Mašková a Muckrim Eachan,

 

27. 5. Mladeč, Nové Zámky

100 cm - M. Hentšel a Ceremonie Fitmin, 100 cm - M. Škanderová a Classic Balou, 110 cm - M. Příhoda a Linzi, 110 cm - J. Hruška a Polydoor Van Den Dries, 120 cm - J. Ludvík a Mama Lou, 120 cm - Z. Žíla a Cannor,

 

25. - 26. 5. ESC Olomouc

Pondělí: 90 cm - V. Šebestová a Swen 1, 100 cm - T. Binarová a Quinara, 110 cm - P. Kaplanová a Marlon 2, 120 cm - J. Malý a Candy Crush 1, 130 cm - L. Strnadlová a Carpala-peli,
Úterý: 100 cm - S. Nečasová a Jersey Ruf, 110 cm - I. Butcher a Amawaniki Ot, 115 cm - L. Strnadlová a Paris D'or, 125 cm - V. Tretera a Gangster V/h Noddevelt, 140 cm - V. Tretera a Gangster V/h Noddevelt,

 

24. 5. Děpoltovice

Z0 - T. Kašparová a La čikita, Z1 - A. Dohnalová a Charlotte 7, Z1 - K. Čurdová a čarmin, Z4 - T. Klauzová a Dráček, DU-A - m. J. Lahodná a Herry, Z5 - L. Javůrková a Barello, DD - B. Kavková a Clintender, JU - M. Šroubková a Maharal,

 

24. 5. Opava

90 cm - N. Sarbu a Car 3, 100 cm - Z. Krivá a Constantine 2, 110 cm - A. Birková a Noris 2, 120 cm - M. Hentšel a L- Querida, 130 cm - M. Hentšel a Sauron Fitmin,

 

24. 5. Heroutice

ZP - M. Sikora a Leon 16, ZLP - J. Drastich a Alpinhorse Tullamore Dew, LP** - E. Perlíková a Coolagh April,

 

24. 5. Královice u Slaného

60 cm - R. Sovová a Ginger 7, 70 cm - V. Kemrová a Bora 3, LP* - B. Pospíšilová a Fidorka 6, 90 cm - N. Hučková a Diamanten Lady, 100 cm - Ž. Prošková a Persona Grata, 110 cm - D. Hochmanová a Clara 1, 115 cm - A. Metelková a Valentina 4, 125 cm - D. Hochmanová a Chiquita-ls,

 

24. 5. Trojanovice

ZP - E. Raidová a Mia 4, ZLP - A. Březovjáková a Eliška 6, LP** - S. Valčíková a Nebo Brandy Tot, 90 cm - L. Srovnalová a Sorbet, 100 cm - P. Rektořík a Admiratio, 110 cm - E. Ondrašovičová a Lover,

 

24. 5. Panská lícha, Brno

Z4 - A. Hanáčková a Fencier, Z4 - K. Kočí a Mat 3, L0 - Š. Douchová a Cofi 1, DD - J. Kadlec a Accept, JU - J. Sekaninová a Handiness, SG - M. Knoflíček a Dublin 1,

 

23. 5. Svoboda nad Úpou

100 cm - V. Špačková a Granie, 110 cm - V. Špačková a Granie

 

23. 5. Dlouhomilov

hobby ZM 20 km - P. Baborová a Dezir 2, Z 40km - J. Sitta a Chiara 2, L 60km - 

 

23. 5. Přerov

P2 - A. Komínková a Pretoria Ritual, Z3 - L. Nádvorníková a Al-kham-sa Sandro Victorio, Z5 - M. Holíková a Buffalo, DD - D. Nevolová a Cassanova, S0 - D. Nevolová a Cassanova,

 

23. 5. Opava

ZP - V. Holušová a Speedy 5, ZLP - A. Kretová a Mars Aténa, LP** - N. Rypková a Sally King, SP** - T. Theimerová a Jackie Jenny, STP** - K. Horníková a Hvězda - H, 100 cm - M. Fojtová a Rabana-t, 110 cm - K. Hložková a Limo Du Cache Pot D17,

 

23. 5. Brno - Veveří

100 cm - S. K. Bílková a Ritanga Des Chenes, 110 cm - K. Krobová a Captain Morgan 2, 115 cm - M. Hojovcová a Ariel 4, 125 cm - R. Škodík a Black Pearl H,

 

23. 5. Heroutice

DU-A - A. Zethnerová a Preston 1, Z5 - Z. Hradilová a Bernard Z Polánky, DD - J. Vášáryová a Darmey, PD - J. Vášáryová a Darmey, JU - J. Pásková a Naravino,

 

23. 5. Královice u Slaného

DU-A - M. Studničková a Arcane, DU-A - V. Sedláčková a Jasper 3, Z5 - V. Sedláčková a Jasper 3, DD - M. Studničková a Arcane, PD - A. Škutová a De Goede Ree's Mona Lisa, JU - J. Zamec a Dr.house H, JD - F. Sigismondi a Hot Love Az, SG - A. Havlíčková a Fieneke, IM2 - J. Zamec a Sir Sacher I.,

 

23. 5. Zduchovice

90 cm - K. Smrčková a Safíra 5, 100 cm - J. Kohoutová a Vanellope, 110 cm - J. Oulický a Libín, 120 cm - M. Kotalík a Good Way, 125 cm - J. Tměj a Atila 2, do 130 cm - M. Kotalík a Lord Rafael, 140 cm - M. Kotalík a Sir Sid,

 

22. 5. Opava

100 cm - K. Liďáková a Ambra 12, 110 cm - O. Janásová a Armani 4, 115 cm - Z. Fabiánová a Elograaf Pavlin, 125 cm - J. m. Kincl a G-pleasure D.d.,

 

20. 5. Písek KMK

4leté klisny - F. Žlábek a Bellucca-ŠK, 4letí hřebci a valaši - M. Kotalík a Lotus 13, 5leté klisny - J. Vaníčková a Ketty-h, 5letí hřebci a valaši - K. Veselovská a Carnelian, 6leté klisny - K. Hanušová a Gia Acorada, 6letí hřebci a valaši - J. Štětina a Presley-S

 

16. - 17. 5. Zduchovice

neděle: 100 cm - V. Fenclová a Contecas, 110 cm - S. E. Španko a Electric, 120 cm - J. Tměj a Atila 2, 135 cm - J. Tměj a Atila 2, 130/135 cm - P. Adam a Cachas, 140 cm - K. Papoušek a Great, 

sobota: ZP - S. Píšová a Coffee, ZLP - A. Písařík a Charlotte-L, LP* - M. neumannová a Chanel 11, SP* - A. Písařík a Nantano B.B., 90 cm - J. Tměj a Albert DK, 100 cm - L. Staňková a Clever, 110 cm - T. Plšek a B-Freydis, L* - N. Egrová a Quilisca, 

 

16. - 17. 5. Svržno

Sobota: ZP - M. Pěchoučková a Gissell, ZLP - J. Krupičková a Nesquick 1, LP** - D. Kodadová a Golden Duke, 90 cm - S. Kodadová a Larose, 100 cm - D. Kodadová a Crouch, 110 cm - R. Borčová a Louis Vuitton, 
Neděle: 100 cm - J. Králíček a A Lee Wp Z, 110 cm - R. Borčová a Lukas 25, 120 cm - D. Pospěch a Eliott, 125 cm - D. Pospěch a Non Stop Novaequi,

 

16. - 17. 5. Děpoltovice

Neděle: 90 cm - H. Kollariková a La Philip, 100 cm - T. Trochová a Jacklin-svržno, 110 cm - L. Šímová a Nirvána Z Hájů,

Sobota: 90 cm - T. Kašparová a Ryzáček 1, 90 cm - L. Čelovská a Miss Christo M, 100 cm - A. Rajchmanová a Narcos 1, 110 cm - M. Pochman a Daigra Ii, 120 cm - K. Pavlů a Lola 2, 125 cm - K. Hlaváčková a Cascudo Bono, ZP - T. Kašparová a Imagine Boy, ZLP - m. J. Zeman a Bam 2, LP* - N. Čurdová a Sam 19,

 

17. 5. Opřetice

ZP - E. Králová a Nefritty I'm Happy, ZLP - N. Čížková a Kewin 1, LP* - N. Kubíčková a šikulka, SP* - K. Hájková a Trawel Cu Mel, 90 cm - M. Brucknerová a Casper Z Hájů, 100 cm - J. Oulický a Libín, 110 cm - T. Tesárek a Siko, 115 cm - F. Ludvík a Proud Princess,

 

17. 5. Brozany

90 cm - L. Příhodová a Rimini 2, 100 cm - D. Kvasničková a Candy Crush, 110 cm - V. Špačková a Caster 2, 115 cm - M. Balounová a Empatia, 125 cm - V. Špačková a Landia 1, 115 cm - A. Horáčková a Moda 1, 120 cm - M. Balounová a Empatia,

 

16. - 17. 5. Mladeč, Nové Zámky

Neděle: DU-A - M. Svačinová a Julie Belle, DD - E. Kopuletá a Givesta M.h., JD - E. Skřivanová a Farewell, SG - E. Skřivanová a Farewell,

Sobota: hobby ZZ0 - K. Hajduk a Carmen 40, hobby Z1 - A. Hanáčková a Fencier, DU-A děti a junioři - A. Hubáčková a Prince, DU-A ostatní - A. Hanáčková a Fencier, DD děti a junioři - D. Tomíková a Flora 13, DD ostatní - P. Balnarová a Daisy 60, JU - E. Kopuletá a Givesta M.H., YU - M. Schwarzová a Picadora, IM-A - M. Schwarzová a Picadora

 

17. 5. Plandry

ZP - V. Hájková a Calimero 8, ZLP - G. Horká a Conny 3, LP** - B. Krejčířová a Glanteifi Guto, 100 cm - E. Svobodová a Zaira Colata, 110 cm - M. Šánová a Dafne 2, 115 cm - M. Šánová a Dafne 2,

Publikováno: 1.6.2020 17:20:00
Kategorie: sport
Rubrika: ostatní
diskuze k článku
Aktuální číslo
Obsah čísla 8/2020